bugün

https://youtu.be/2Aq9rkz0M2I

Az önce instagramda gördüğüm video. Video açıklamasında bursada çekildiği yazıyordu ama doğru mudur ya da hangi tarihte çekilmiştir bilmiyorum.

Bildiğim tek şey bu kanı bozuk şerefsiz insan bozuntularını gördüğüm yerde çok daha fazlasını yapmak için can atıyorum.

internette haberler.com sitesinde görüntülerin Irak'ta çekildiği ve dövenlerin tutuklandığı yazıyor ama zerre inandırıcı değil.

Dipnot: aradım ama açılmış başlık bulamadım. Varsa affola... Bir de görüntülere dayanmak zor. Baştan söyleyim.

Edit: ne kemalistliğimiz ne çakma hayvan severliğimiz kalmış. Birincisi kemalist ya da ırkçı değil Türkçü ve atatürkçüyüm. ikincisi hayvana eziyetin ırkı olmaz. Zaten entry de adamın ırkından değil kansızlığından bahsettim. Üçüncüsü de sizin gibileri gördükçe hayvanlara saygım katbekat artıyor.
çekilin lan yoldan hayvan severiz biz .

yıkarız lan bu ülkeyi .

hiç samimi değilsiniz .

insan için ne yapıyorsunuz ? hiç .

al çakma ve göstermelik hayvan severliğini başına çal o zaman .
Çakma hayvan sevgisi diye eleştiride bulunmuş biri. Hayvanlar, bu orospu çocuğu insanlardan daha merhametli bir kere. Aşağılık insan ırkı yerine böyle savunmasız canlıları korumayı yeğlerim. O Suriyeli karşımda olsa onun da anasını sikerim.
ilkel, evrimini tamamlayamamış insan. 60'lar ın 70'ler in almanyasına göç eden türkler içinde muhtemelen almanlar sizin verdiğiniz tepkileri veriyordu arkadaşlar. biz buna demografik yapı bozukluğu diyoruz. gördüğün yerde ağzını burnunu kırdığın suriyeli belki bir çevreci olacak. saçmalamanının lüzumu yok. türkler de aynı şeyi yapıyor. kaç kez arabanın arkasına, motosikletin arkasına bağlanıp sürüklenen köpek gördük. daha niceleri. duygusal tepkiler verip, mevcut sorunu sulandırmayın amk.

edith: verdiğiniz eksiye harcadığınız enerjiyi s. gidin doğal hayatı korumaya harcayın. gelip burada duyar kasıp bi s*k yemiyorsunuz. laf laf laf.
lokasyon meselesi bir noktada önemli arkadaşlar. Irakta olmasındansa Bursa'da olmasını yeğlerdim. Çünkü halk mahkemesi mutlaka yargılıyor böyle olaylar cezasız kalmıyor. içimize bir nebzede olsa su serpilirdi tabi ki.
başlığı açmamdaki amaç ırkçılık üzerine bir nefret provakasyonu yapmak değil. çakma hayvanseverlik yapmak da değil.

burası sosyal medya denilen bok çukurunun en karakteristik parçalarından biri. o yüzden entry'de bu kadar detaylı anlattım kaynağın ve görüntünün muğlaklığını. sırf bu başlığı çakma hayvansever ya da ırkçılık propagandası gibi algılayan yarım mesaili beyin hücresine sahip sığırlar bunları düşünmesin diye ama yine de başaramamışım demek ki. neyse...

bu başlığı açmamdaki amaç sadece bu gibi tipleri ifşa etmek. belki sokakta ya da bir yerlerde karşınıza böyleleri çıkarsa git gide çürüyen insanlığınız aklınıza gelir de harekete geçer; kendi tarzınızda bir şeyler yaparsınız istedim.

kendi tarzınız polise ya da yetkililere haber vermektir, (ki çok takdir ederim) böylece bunların bir şekilde ceza almasını sağlarsınız. ya da ben kendi cezamı kendim keserim tarzında daha pratik ceza kesen benim gibi bir insansınızdır; bu lavukları görüp ağzına çakarsınız. böylece sosyal adalet kendi yöntemleriyle bu işi halletmiş olur.

adalet sistemi zayıf toplumlarda sosyal adalet kavramı kendi yöntemlerini geliştirir. malesef bizim toplumumuz da bu statüde bir toplum.

dolayısıyla sabahtan beri bok attığınız gibi bir amacım yok. tek amacım bu kansızların bir şekilde cezalarını bulması.

son olarak da bu açıklamayı size değil kendime yapıyorum. hiçbirinizin ne düşündüğü bir gram umurumda değil.