1. 1.
  https://youtu.be/2Aq9rkz0M2I

  Az önce instagramda gördüğüm video. Video açıklamasında bursada çekildiği yazıyordu ama doğru mudur ya da hangi tarihte çekilmiştir bilmiyorum.

  Bildiğim tek şey bu kanı bozuk şerefsiz insan bozuntularını gördüğüm yerde çok daha fazlasını yapmak için can atıyorum.

  internette haberler.com sitesinde görüntülerin Irak'ta çekildiği ve dövenlerin tutuklandığı yazıyor ama zerre inandırıcı değil.

  Dipnot: aradım ama açılmış başlık bulamadım. Varsa affola... Bir de görüntülere dayanmak zor. Baştan söyleyim.

  Edit: ne kemalistliğimiz ne çakma hayvan severliğimiz kalmış. Birincisi kemalist ya da ırkçı değil Türkçü ve atatürkçüyüm. ikincisi hayvana eziyetin ırkı olmaz. Zaten entry de adamın ırkından değil kansızlığından bahsettim. Üçüncüsü de sizin gibileri gördükçe hayvanlara saygım katbekat artıyor.
  5 -4 ... serdarsl06
 2. 2.
  işte bu orospu çocuklarına acıma duygumu yitiriyorum. içimde merhamet kalmıyor. onun o dişlerini götüne sokmak, ellerini kırmak vardı. suratını alıp yollarda sürükleyip kıvılcım çıkartacaksın böyle. oluk oluk kan akacak. köpek gelecek aklına, o masumun hali, daha çok hırslanacaksın, geberteceksin bunu. bunun yaşamaya hakkı yok. senin ben o soyunu sopunu kanını sikeyim orospu evladı. lan hayvanın haline bak ya, garibim

  bursa ise orada instagram hesabı filan yazıyor
  kesinse bursa olduğu tipi de belli cibilyetini siktiğimin
  bulsunlar

  ha bursa ha ırak
  bu herifin yok olması lazım. kanını siktiğim
  5 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
 3. 3.
  çekilin lan yoldan hayvan severiz biz .

  yıkarız lan bu ülkeyi .

  hiç samimi değilsiniz .

  insan için ne yapıyorsunuz ? hiç .

  al çakma ve göstermelik hayvan severliğini başına çal o zaman .
  1 -9 ... tiamat
 4. 4.
  o. çocuğunun ırkı olmaz.
  2 ... seruven44
 5. 5.
  Çakma hayvan sevgisi diye eleştiride bulunmuş biri. Hayvanlar, bu orospu çocuğu insanlardan daha merhametli bir kere. Aşağılık insan ırkı yerine böyle savunmasız canlıları korumayı yeğlerim. O Suriyeli karşımda olsa onun da anasını sikerim.
  1 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 6. 6.
  Bu adamlar savaştan kaçan onursuz pislikler.
  Vatanlarını teröre emanet eden, başkalarından medet uman korkak birer hain.

  Bir insan işkenceden ölümden korkup nasıl bir başka canlıya böylesine eziyet edebilir. Bizler ders alırlar diye umarken yaptıkları şeye bak.

  Bunları bulup,
  O arabanın arkasına bağlayıp,
  Dünya aleme ders olsun diyerek ölene dek sürüklemek gerek.

  Edit: böyle yaratıkları eleştirdiğimiz için de primci olduk amk kerkenez suratlı yalnız ezik ilgiden yoksun piçler tarafından.
  3 -2 ... insan olmaya ceyrek kala
 7. 7.
  dünyadaki bütün köpeklerin bir olup bu orospu evladını sikmesi gerek...
  3 ... serenity painted death
 8. 8.
  Sabun yapıp yarrağımı köpürte köpürte yıkamak istediğim atmık.
  2 ... ibik bin zibik as
 9. 9.
  ilkel, evrimini tamamlayamamış insan. 60'lar ın 70'ler in almanyasına göç eden türkler içinde muhtemelen almanlar sizin verdiğiniz tepkileri veriyordu arkadaşlar. biz buna demografik yapı bozukluğu diyoruz. gördüğün yerde ağzını burnunu kırdığın suriyeli belki bir çevreci olacak. saçmalamanının lüzumu yok. türkler de aynı şeyi yapıyor. kaç kez arabanın arkasına, motosikletin arkasına bağlanıp sürüklenen köpek gördük. daha niceleri. duygusal tepkiler verip, mevcut sorunu sulandırmayın amk.

  edith: verdiğiniz eksiye harcadığınız enerjiyi s. gidin doğal hayatı korumaya harcayın. gelip burada duyar kasıp bi s*k yemiyorsunuz. laf laf laf.
  1 -5 ... onickihavari
 10. 10.
  Burada mesele suriyeli olması değildir. Mesele bunu yapacak kadar vicdansız olmaktır. insanları ocu bucu, şuralı buralı diye ayırmak yerine bu kansızlara gereken ceza neyse verilmelidir.
  ... vasilissa