1. 1.
    isminin hatice peker olduğunu söyleyen ve bir fuhuş çetesinin eline düştüğünü söyleyen kızdır. yardım istemektedir. twitter ve bilimum sosyal ortamlarda hızla yayılmaktadır. doğruysa en kısa sürede gereken yapılmalıdır.

ilginç olan bir diğer nokta ise, bu fuhuş çetesinin, ilçe emniyet müdürlüğüyle ortak çalıştığını iddia etmesidir. umarım öyle bir şey yoktur.

https://www.instagram.com...t&igshid=avyg4lxpt6gt

https://twitter.com/CemAT...tatus/1052202451053543427
    7 ... petrauskas
  2. 2.
    iftira olabilir.
    3 -5 ... ruskekosu2
  3. 3.
    konuyla ilgili görgü tanığı

bursa da fuhuşa zorlanan kız
    2 ... petrauskas
  4. 4.
    am göt meme başlıklarının çeyreği kadar ilgi görmeyen hayati konudur. işte bu yüzden ekşi sözlük önemli bir yer. uludağ'dan bir sikim olmaz. ancak liselilerin am göt meme başlıkları.

(bkz: up)
    7 -1 ... petrauskas
  5. 5.
    Videoyu izlerken tüylerim diken diken oldu. Türkiye’de kaç kadın böyle çaresiz ve kaç pisliğe böyle kol kanaat gelen büyüklerimiz var allah bilir.

Umarım başına bir iş gelmez. Umarım doğru değildir söyledikleri.
    4 -2 ... pencere amelesi rapunzell
  6. 6.
    polisi niye aramıyor diyen über akıllıları göstermiştir. ulan okuduğunuzu anlamıyorsunuz da, izlediğinizi de mi anlamıyorsunuz? kız poliste işin içinde diyor (iddiası bu yönde)
    4 ... petrauskas
  7. 7.
    doğru söylediği her halinden belli. inşallah yardım eden birileri çıkar. keşke benim elimden birşey gelse.
    2 -3 ... huni kolisi
  8. 8.
    Biri şunu silksin. Nadasa mı bıraktın beynini lan?

Bir kaç aylık video olduğu söyleniyor. Doğru mu?

Edit: durun durun silkmeyin, yollu olma konusu hariç haklı çıktı arkadaş. Prdn.
    1 -4 ... pencere amelesi rapunzell
  9. 9.
    Olayın ne olduğu iyice araştırılmalı doğruysa gereken yapılmalı ancak bana göre olayın kurgu ve iftira olması dahq muhtemeldir böyle düşünüyorum kim bilir hangi bürokratın ayağını kaydırmaya çalışıyorlar. Eğer böyle bir durum varsa yani olay iftiraysa ortada düzene çomak sokan namuslu bir bürokrat vardır.

Malasef böyle bir gerçek var. işini doğru ve hakkıyla yapan namuslu liyakat sahibi yanlışa dur diyen insanların bir şekilde ayağı kaydırılmaya çalışılıyor gibi geliyor bana.
    -4 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    polisi niye aramıyor diyen amına koyduğumun evladı, zaten polis de işin içinde diyor. iddiası doğruysa polisi arayınca ne olacak anasının amına polis soktuğumun piçi?

şu amın yerini sözlük yerine piç troll yuvası yapanın da evveliyatını sikeyim. sikimin sözlüğü.
    5 -3 ... pillars of creation