bugün

Bursa'da 2 gelinine tecavüz eden kayınpederin , 1 gelininden çocuk yaptığı DNA testiyle kanıtlanmış. 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
https://www.haberler.com/...birinden-13434913-haberi/

amk bu dünya nereye gidiyor.
gelinlerin akil sagligindan suphe ediyorum.
(bkz: bursa)
Onlar senin gelinin gelinin.
gün geçtikçe insanlardan daha çok iğreniyorum miğdemi bulandírmaya başladı insanlar.
bu devirde babana bile güvenmeyeceksin amk. oçeye bak ya neyseki 54 yıl hapis almış.

https://www.mynet.com/her...-cocugu-oldu-110106554224
Babaya da güven olmuyor bu devir de amk.
Siyaset dışındaki haberleri görmezden geliyorum normalde ve tek nedeni böyle olayların beni Türkiye'den soğutması.

Tecavüzcülere idam ceza gelmeli, çok ciddiyim bu konuda.

Hatta idam cezası gelmeyecekse ouroboros çocuklarına hormonal tedavi ile östrojen verilmeli ve erkeklikleri ellerinden alınmalı.

Çünkü bu olaylar bitmeyecek.

Bu olayları bitirebilmek için en çok değer verdikleri o hiçbir kadını tatmin edemedikleri bamya boyunda şeylerinin işlevsizleşmesi lazım.
ortaya çıkınca tecavüz olmuştur muhtemelen.
Ahlak mertebesine ulaşılamadı daha bu ülkede.. Ne hallere geldik. Herif kendi gelinine kızı yerine olan kadına hallenip tecavüz ediyor.
çivisi çıkan dünyanın normal bir haberi. biz ne ara bu kadar kötü olduk? toplumsal bir çürüme görüyorum.
çok tuhaf bir olay . oğulları nasıl farketmemiş arkadaş.
Kemalist ve laik sistem ülkeyi bu hale getirdi işte. yazıklar olsun
vay amk fantaaziye gel.
8 yildan bahsediyor gelinin biri. o yasta bir insan, tam 8 yil hic sesini cikarmadan nasil dayandi acaba surekli tecavuze. kadinlarin rizasiyla oldugu besbelli. hatta, kocalarinin da durumdan haberdar oldugu ortaya ciksa, hic sasirmazdim.

ayrica geliniyle yattigi icin 54 sene fazla olmus be. cocuk tecavuzculerine verilmiyor o kadar uzun yillar. bu amca gercek bir kader mahkumu olmus gibi duruyor.
daha neler duyucaz gerçekten dünyanın çivisi çıktı kıyamet yakın.
Ben kokulu malum ırktan olduğunu düşünüyorum.
cehapli olduğu düşünülen kayınpeder. tabi izlediler netflix i gördüler oradaki sapık işleri özenip yaptı bunları diyoruz ya netflix yasaklansın.
şaşırdık mı ? yoooookkk

klasik dinci

bu akabe ve ne idüğü belirsiz dinciliği

bu memleketi bu duruma getirdi.
üstü kapatılmaması gereken bir konu.
---------------
Tek anlamadığım şey
9 yıl önce adam ilk tecavüzü etmiş
Kadın bunu neden 9 yıl boyunca gizleyip 9 yıl sonra ilan etmiş?
Çocukları bile olmuş yani.
Normalde hemen şikayet edilmesi gerekirdi. 9 yıl sonra değişen ne oldu?
Adam da rızasıyla beraber olduk demiş.
Olay bana çok inandırıcı gelmedi, 8 yıl tecavüze maruz kalmak ne demek, neden bu kadar yıl bekledikten sonra şikayetçi olmuş?

Bence hepsinde suç var. iğrenç insanlar.
Çivisi çıkmış bir dünya. Her geçen gün daha ne olabilir derken daha fazlası oluyor koyduğumun yerinde. Bu nasıl bir iğrençliktir be kahpe evlatları.
Ben hâlâ merak ediyorum
Bu Allah acaba neyi bekliyor
Yeryüzünü yok etmek için...

Biri sevgilisini suçsuz yere öldürür
Diğeri çocuğuna tecavüz eder , engelli adama iftira atar
Biri vakıf adı altında çocuklara cinsel istismar yapar..

Ben olsam yeryüzünu yok etmeye Türkiye'den başlarım...
Kesinlikle netfilş üyeliği vardır bu adamın ve karıların.
Belki de yoktur bilmem ama babacan tavrını biraz fazla kaçırmış.

Şeriatın kestiği parmak acımaz ama bu ceza biraz fazla gibi. Hakimler böyle karar vermiş bize laf demek düşmez ama...
Öldürmek yok, zorla alıkoymak yok ki zaten aynı binada altlı üstlü oturuyorlar, darp yok, kadının yaşı küçük çocuk olma durumu da yok.
Sanırım bir üst mahkeme Yargıtay sürecinde ceza indirimi kazanılır.
infaz falan düşünülürse, yargılama sürecinde yattığı hapis süreci de göz önüne alınırsa iyi bir avukat sayesinde (bu vakalar her babayiğitin hakkı değil, hele ki kadın avukat olursa) en fazla 5 sene sonra çıkar.

Unutmadan: sapık adamımı mı savunuyorsunuz demeyin, kalbinizi çok pis kırarım.
cidden artık insanlardan iğrenmeye başladım.