bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    eski havası kalmamış bir zamanlar bursa nın en iyilerinden diye tabir edilen ,ayı baha, deli ayten,bedenci nesim ve güzel karısı gibi enteresan hocaları olan okul,
    2 ... kükürtlü
  2. 2.
    eski müdür baha'nın her konuşmasında cumhuriyet liseli olmak ayrıcalıktır dediği ama kimsenin herhangi bir ayrıcalığı olmadığı, benim 4 senemi yiyen okul
    1 ... ingegnere
  3. 3.
    özel okullardan şu,bu, ve bir şekilde atılanların son durağı ,bundan bi sonraki durakda hizmete açılmıştır..oda hemen arkasındakı okuldur.
    ... myway
  4. 4.
    mezun oldugum okulum, bir donem bilardo salonu bile acmıstır bunyesinde. sonraları yonetim bunu buyuk bir hata olarak nitelendirmis ve okulu e tipi ceza evi misali tamamen dısarıya kapatmıstır. *

http://bursacumhuriyetlisesi.k12.tr/
    1 ... kabaktadi
  5. 5.
    arka tarafında "devlet parasız yatılı okulu cumhuriyet lisesi pansiyonunu" bulunduran okul.
    ... erdem andac
  6. 6.
    pansiyonunda softa takımının cirit attığı okul.
    1 ... yakub cemil
  7. 7.
    Bir zamanlar Bursa nın en iyi okullarından biri olmasına rağmen Anadolu lisesi yapılan okullardan biri olamaması sebebiyle kalitesinin düştüğünü zannettiğim 4 yılımı geçirdiğim ne iyi nede kötü anabileceğim okulum.
    ... fatik
  8. 8.
    hayatımın en tatlı dört senesini geçirdiğim, 'baha'sız bir eğitim yılı da yaşamış olarak mezun olduum*, bursanın en güzel semtlerinden birinde bulunan okul..
    ... unique
  9. 9.
    namı deger;
    cum cum cum si si si
    cumhuriyet lisesi

yada kısaca bcl
    ... piqoletti
  10. 10.
    bursa'da "tiki cenneti" olarak ta bilinen okul. mezunları bile aynı şeyi söylüyor.
    1 ... avedis