bugün

17 temmuz cumartesi akşam saat 19:00' da 60' s cafede gerçekleştirilecek olan zirvedir. Genelde mıkta oluyordu zirveler ama değişiklik olsun dedim. içinizden heh çok fark etti aq dediğinizi biliyorum ve buna karşılık diyorum ki ''Mık sayemizde zengin oldu hadi bir el atın da şu cafeyi de bir kalkındıralım''
hakkımda gelmiyorsun ve çok konuşuyorsun şeklinde yorumlar aldığım zirvedir. * *
bu sefer yokum diyeceğim zirvedir.
niye özgen değil diyenler için geliyor; nasıl osla içelim diyeceksiniz ee zor olur ordan biramnia' ya yürümek ki bana sorarsanız başka mekanda içelim.

niye mık dğeil diyenler için geliyor; mekan sayemizde zengin olda, sosteyete yeri oldu, tiki mekanı oldu kanıma dokunuyor lan

niye 60s cafe diyenler için gelioyr; değişiklik olsun hem para kazansın çocuklar. çayı da güzeldi en son. ben dışarısını ayarlamaya çalışacağım sigara da sorun olmaycak umarım *
zirvebox' ta yerini almış olan zirvedir. saldırın gençler!!!
adam gibi içeceğim ilk zirvedir. sabırsızlanıyorum, katılımın daha da artacağına inanıyorum.
esrime mantı sıkıyorsa katılmayacağım zirvedir. o yoksa bende yokum dağılın şimdi.
selam ben mantı sıkan çocuk.
çay içelim mi?
esrime gelecekse soda fabrikasını sırtımda getireceğim zirve. anneni de al mantı sonrası soda partisi veririz. mavi burunlu...
stoneface ile katılacağımız zirve. esrime son atağımdan sonra kesin gelirsin.

dip not : biz sıkarız mantıları
esrime nickinde serbest çağrışım

-esmerime oyna abi
+bak geçen hafta da öyle dedin yatırdın bizi
-esmerim abi, abi esmerime oyna.

(bkz: atla gel şaban)
herkese selam ettiğim gözlerinden öptüğüm, hasretle kucakladığım zirvedir. lakin istanbulda coca cola sponsorluğunda haciz zirvesi yapacağımdan mütevellit aranızda bulunamayacağımı esefle bildiririm. saygılarımı sunar hepinizi sevgi ile selamlarım.
esrime getir mantıları beraber sıkalım, diyeceğim zirvedir.

oha nercik geliyorsa ben de geliyorum. nasıl tanışmak istiyorum bilemezsiniz.
mantıklı ya da mantısız her şartta gerçekleştirilecek, eğlenilecek zirvedir. sırf başlık yukarda kalsın diye yazdım çok belli oldu de mi lan? *
#8663609 #8687104 davet edilmişiz gelmezsem olmaz.
yeni ten rengim * ve yeni saç stilim * ile geleceğim. yalnız param yok tüm paramı tatilde harcadım.
herkes bir lira verse yerim içerim süper eğlenirim diye düşünüyorum.
ardından biramania'ya gitmek isteyeceğim zirvedir. hatta bana kalsa altmışlara girmeden direk biramania'ya gidilmelidir. neden mi çünkü çay canım çekmediği halde orada oturmak için çay içmek zorunda kalıyorum. he dersiniz ki çay içme o zaman gazoz iç. bu da bana ters, fakirlikten hangi cafeye gitmişsem orada çay içmeyi adet edinmişimdir. 20 liram da olsa çay içerim ben. çünkü diğer kalan 19 lirayı daha önemli bir yerde harcayabilirim o zaman.

kısacası kankalar herkes altmışlara gelsin. sipariş sorduklarında ''arkadaşı bekliyorum da o gelince söyleyeceğim'' deyip kovsun elemanı.en son kişi gelene kadar herkes bu taktiği izlesin. son kişi gelince de çaktırmadan kaçalım oradan.

tabi direk biramaniada buluşursak bunlara gerek kalmaz. (bkz: gülüşmeler)
esrime nın sodasına zar atma ihtimalim olduğu için katılamayacağım zirvedir. catstrak sibel can diyeti listesi verecekse katılırım o ayrı.
gideri olan zirve. ev de arapşükrüde olduğu için artık geçerken bir zilimi çalarsınız uğrarım..
aynı gün farkettiğimden ötürü bugünki programımı değiştirmeye yol açan zirvedir. şimdi hazırlanmaya başlıyorum efendim.

ps: unuttunuz mu, bayanım ben. anca hazırlanırım.
(bkz: the zirve that never comes)
yarına ertelenmiş zirvedir. pazar günü öğleden sonra saat 15 e alınmıştır. yer olarakta kafkasın önü seçilmiştir.

yok ulan sakın ha! kıskanıyorum, taş koyarak pislik yapıyorum işte. buluşun gençler, bursama selam.

edit: kültürparktaki hayvanat bahçesi kalkmış yahu! anaaaa.
düne ertelenmiş zirvedir. kaçırdınız hepiniz.
evet her şey çok iyiydi falan. çok dandik arkadaşlar kazandım:
johnnyturhan - geçen de organizatördü yine organizatör olmuş. becerememişti yine beceremedi.
budunyanindisindan - dedikleri iyi gibi ama hiçbir şey anlamadım. sevmedim.
adsoyad - gülüyor falan ama ondan da hoşlanmadım.
seyyar motto - karadenizli taklidi yapıyor muşluymuş. onu da sevmedim.
salim ile mikael akerfeldt - daha önce de görüşmüştük sevmemiştim. değişen bir şey yok. sevmedim yine.
lets write - yüzüne gülüyorum ama onu da sevmedim.
CatStark - itici bir insan. sevmedim.
Esrime - geçen de görmüştüm sevmemiştim. yine sevmedim. soğuk.
mendilim yok - sevmedim. sevilcek bir tarafı yok.
icimdeki deniz: nasıl tanıştık bilmiyorum ama onu hiç sevmem.
cokacayipsey - tatlı bir hatun. sevdim.
(bkz: öpeyim mi)

kulaklarımın çınlamasına sebep olan zirve. yalnız sol taraf çınladı lan?! içip içip bana mı sövdünüz?

edit : tamam lan esrime sövmüş. ühü lan. harbi ühü bak.
azıcık alkolle kafayı bulduğum zirvedir. şu an çok acayip bi sınavdan çıkmış gibiyim. ne soruldu deseniz aklımda tek bir soru yok. eğlendik ama.. eve de sağ salim vardım apachielere yem olmadan. bi de nickimi anlayamayanlar oldu sanırım, artık anlamışsınızdır.