bugün

Tip fakultesinde okuyorsa verecegim burstur.
iyi bir aylık geliri olması gereken yazardır.
eğitim giderlerine katkıda bulunduğum 3 öğrenci var ve biri bu yıl mezun olacak. onun yerine ikame edecek bir öğrenciye aylık bazda destek çıkabilirim.
maç günleri link verecek yazarlarla aynı derecede sevap işleyecek yazarlardır. hayırseverdir onlar.
Tıp fakültesinde master yapan fizik müh. kriterlerini taşıyorum ayrıca fakirim
ocak ayından sonra 3 yazara burs verebilirim.
besyo da okuyanlara burs verebilecek yazardır.
Muhteşem ihtiyaç duyduğum burstur. ilerde zengin olunca benim de dahil olacağım eylemdir.
"Eli öpülesi yazar" kelimesinin açılımı ; besyo okuyana burs veren yazar..
ihtiyaç duyulur hemde çok acil tarafından.
keşke ben de aralarında olsaydım dediğim yazarlardır. ancak ben bursa muhtacım şuan.
bulunması zor yazarlardır. çünkü sözlükte yazan çoğu yazar öğrencidir. ancak zall' a ulaşılsa ve o da gelişmelerden hali vakti yerinde yazarlara duyuru yapsa sonuç alınabilir.
Benim gibi yazarlara karşılıksız burs verecek iyi niyetli ve iyi para kazanan esasli yazardır.
burs adı altında sadaka verip bir insanı sevindirerek büyük iş yapacak olan yazarlardır.

allah burs verenden razı olsun.
maddi açıdan iyi olan yazarların öğrenci yazarlara yapacağı kıyaktır. hadi abem be attır oradan bir 50 kağıt.
''öğrencinin kalemi altın bile olsa sadaka veriniz'' düsturunu uygulayan yazardır.
iyiliksever yazarlardir. Bakin bir arkadasim var ve cok cok zor durumda. Daha bir bolum kazanabilmis degil ama calismaktan hic burs bulacagi yerlere bile gidememekte veya bilmemekte. Burs verecek bir yazar cikarsa lutfen mesaj kutumu yesillendirsin aklindaki sorulari giderebileyim.
benimdir.
saçma sapan bölümlerde okuyanlarla vermeyin, paranızı çöpe atmayın.
pilavlı vardı mübarek.
Kac para ulan bi burs kac para. Parasi neyse veririz sen iste.
Gerçekten ihtiyacım olan burstur vermek isteyenler özele mesaj atabilir hem ne demişler veren el alan elden üstündür.
Konya ici bekliyorum gencler. Burada ne kadar kendimi acındırsam da inanmiyacaksiniz yardimlariniza daima acigim.
Üstüne rahat birşeyler al gel, şartları konuşalım suricim.
güncel Önemli Başlıklar