bugün

yapan kişiye sorgusuz sualsiz kızılcık sopasıyla girişilmesi gerektiği riskli eylem. bunu yapan korkusuz, korkusuz olduğu kadar da şuursuz olan bireyin burs başvurusuna gitmesinin iki sebebi olabilir; ya başvuruyu tamamen sosyal bir aktivite olarak görüp can sıkıntısını hafifletmek istiyordur ya da yine burslarla aldığı land roverının* son zamanlarda gittikçe artan bakım masraflarını karşılamak istiyordur.* lafı uzatmaya gerek yok, her halukarda dövülmelidir bu pezevenk.
şanslı bir otostop * * * çekmiş öğrenci davranışı. *
land rover sahibi olmasa bile bahçeşehir üniversitesi burssuz hukuk fakültesi öğrenci kimliğine sahiptir kendisi.

- olum ne bursu lan.
- kanka ya pederin arkdasının şirketden ayarladık biliyon mu , dvd falan alıyorum ne bileyim iki tek atıyoruz , çok işime yarıyor valla.
- ne kadar geliyor aylık.
- 300 ytl.
- allah belanı versin.
(bkz: iftar çadırına bugatti ile gitmek)
adamın g.tne land roverın el frenini sokmalarına neden olacak eylemdir. anca filmlerde olur zaten zengin çocuğunun parası keser babası falan olaylar gelişir.
eğer son model bir land rover ise adamın hiç bir yerine el freninin sokulmasına neden olamayacak eylemdir. yeni land roverlarda el freni bildiğimiz boru gibi kol olarak değil sadece bir düğmeden ibarettir. elektroniktir yani.
(bkz: landım yok)
(bkz: bursum yok)
(bkz: galerim yok) *
(bkz: adamin gotunden kan alirlar kamil kan)
(bkz: burs başvurusuna özel uşağını göndermek)
- merıbaa.. şimdi benim benzin param aylık 400 ye ta le. diyorum ki, bunun bi kısmını siz verin, ben de jipime sizin sitikırınızı yapıştirym..
+ aa çok iyi akıl etmişsiniz..
- ehehe diy mi ama.. biliyodum kabul ediceğinizi..
+ tabi efendim, kesinlikle.. siz şimdi şu arkadaki odaya geçin.. oğlum siz de hıdır'la haydar'ı çağırın..
- hehe okey.. ben şu odaya geçiyorum şimda ?
+ evet evet buyrun.. oğlum siz bi de odun getirin.. ama iyice ıslatın önce..
başvuru mekanına varmadan 100 mt geride land rover' dan inip, mekana yürüyerek gitmeyi gerektiren eylem.
hatta abartıp arabadan inmeden üstteki pahalı kıyafetler çıkarılır, en paspal hale bürünülür. iphone telefon arabada bırakılır, 50 kontörlük telefon kartı ucu görünecek şekilde cebe, çantaya konur.
öğrencinin torpili varsa sadece önemsiz bir ayrıntıdır.
hiç komik olmayan bir durum. utanmazlığın son raddesinde ki kişinin yapması muhtemel eylem.
(bkz: burs başvurusuna anadol la gitmek)
emniyetten ehliyet çıkartmaya arabayla gidip bir de arabayı emniyet otoparkına çekmekle eşdeğerdir.