bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  pek tabiiki turkiye cumhuriyetidir. kendi halkina benzini dunyanin en pahali fiyatina satan devlettir ayni zamanda. ve dahasi bir diger bakani ayni gunlerde 800 tl lik asgari ücretle geçinilir diye yorum yapip asgari ucret dusuk diyenleri azarlamkta olan hukumet uyelerinin yonettigi devlettir.

  aziz nesin hic bosuna konusmamis zamaninda hiiic!

  soyleki: Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Bakan Yardımcısı Muhammet Balta’nın, kiralanarak hizmete alınan 2012 model makam aracının aylık kira bedelinin 5 bin 798 lira olduğunu aktardı. Piyasadan kiralanmak suretiyle 2012 model binek tipi araç kullanımına verilmiştir.

  Aracın aylık kira bedeli 5 bin 798 TL + KDV’dir.”

  kaynak: http://www.timeturk.com/t...arac-kirasi-6-bin-tl.html
  1 ... teko
 2. 2.
  sonra da halka toplu tasimaya binin cunkun biz araba fiyatlarini olmasi gerekenin 3 kati, benzini hakeza normalin 3 kati, tasit vergilerini normalin 3 kati yaptik diyen devlettir.

  neyinize yetmiyor lan 30 bin tl lik turkiye'de uretilen renault'lar??

  hakkimi helal etmiyorum lan size, bir kurusunu bile!
  2 ... icindeingilizcegecennicksahibi
 3. 3.
  türkiye nin ve o nu yönetenlerin ne denli güçlü olduğnu gösterir. amerika başkanı limuzin e biniyorsa, alman vekiller mersedeslere biniyorsa, benim bürokratlarım onlardan aşağıya elbet kamayacak.
  -3 ... kusurlu
 4. 4.
  olsun biz milletçek peynir ekmek yeriz onları da böyle araçlara bindiririz. gerizekalıyız ya biz. baksanıza sosyal güvenlik bakanı resmen dalga geçti kimsenin umurunda değil. bu millet böyle oldukça daha çok devam eder bu hikayeler.
  ... piskolata erkegi
 5. 5.
  "ama sayın bakanımmmmmmmmmmmmmm maliye bakan yardımcısına yıllık A8 kiralanmış bizim bakanlığımız daha mı önemsizzzzz lütfeeeeeeeennnnnnnn" diye trip atılarak gerçekleştirilebilecek olaydır.
  1 ... flat head
 6. 6.
  t.c.'dir.
  3 -2 ... teko
 7. 7.
  devlete araç kiralamak temiz paradır.
  3 -2 ... hunililer

alakalı başlıklar

kapat