bugün

Her canlı ölümü tadacaktır. Darısı diğer fetöcülere, vatan hainlerine, devletin malını zimmetine geçirenlere.
bu, egemen bağış, bekir pakdemirli...
eyy korona, yap birkaç güzellik daha.
Öldüğüne dair komplolar var.
covid için sosyal medya şişirmesi diyordu en son.
allah rahmet eylesin. dinimize ve örf/adetlerimize ölen kişinin ardından kötü söz söylenmez. kuzu'yu incitmeden ve değerlerimizi zedelemeden birkaç kelam etmek isterim:

- TBMM başkanı olmayı arzu ediyordu ama nasip olmadı,
- ucube ve yıllar sonra kangrene dönüşecek bir sistemi bize yeni ve güçlü mottosuyla iteleyen kişidir. yıllar içerisinde bu sistemin çalışmadığını görse idi.
- kuzu'nun tanımadığım dediği ama boy boy fotoğrafları çıkan iranlı uyuşturucu baronu Zindaşti ile ilişkisi gün yüzüne çıkmadı. uyuşturucu baronunun serbest kalması içlin hakimi aradığı ve baskı yaptığı bunun karşılığında kuzu'ya ne vaad edildiğini bilmiyoruz.

özetle, kuzu bir çok şaibe ile vefat etti. keşke hayatta iken şaibelerden arınsa idi. Kuzu gelecek yıllarda yukarıdaki çarpıcı iddialarla hatırlanacak. ve eminim keşke bu işlere hiç karışmasaydım, ak partili olmayan vatandaşlarım bile arkamdan kem söz söyleyecek bir şey bulamasaydın diyecektir..

bu durum hepimize, özellikle siyasetçilere ve ekran yüzlerine ders olsun.

ezcümle, allah rahmet eylesin.
Kimse beni koronadan öldüğüne inandıramaz. Ya korona bahanesiyle öldürüldü veya yurt dışına kaçırıldı.
Ölümüne dek Corona virüsü kaptığını ne twitlerinden ne de herhangi birinden duymamış olmamız bir bana tuhaf geliyor olamaz değil mi? Öldüğünde coronaya yakalanmış olduğunu duyduk. Bu işte bir virüs var.
her gördüğümde küfrediyorum sonra da ya bırak ölmüşün arkasından diyorum. ama küfretmeden de duramıyorum.

öyle bi abiydi.

bakınız abi dedim.
Sen en az 10 milyon kişiyi dolaylı yoldan mağdur et torunlarına bile sefalet içinde bir hayat bırak ama sessiz sedasız git vay be dünyanın adaleti bu kadarmış ne yaparsan yap yanına kar kalıyor demek evet.
(bkz: hadi selametle)
Ölenle ölünmüyor.
"birisinin ölümüne sevinmek hiç de akıl karı değil." Diyen kardeş sen ölsen sevinecek göbek atacak adam ölmüş kötü niyeti akp içerisinde bile bilinen bir adamın ölümüne sevnmemek biraz namussuzluk olmaz mı?
corona virüsu cok abartıyorsunuz diyen ve corona virüsten dolayı vefat etmiş siyasi.
sanki habertürk programında yine bir şeyler saçmalayacakmış gibi hissettiren akepeli rahmetli.
ahiretten mi bağlanmış?
delinin canı teneşirde çıkarmış, o da imamın zoruyla sözünün doğruluğu tekrar kendini gösterdi. ulan öldü, hala programlara çıkıyor.
koronadan ölen fetöcü. ama fetöcü de olsa güzel hatırlayalım ölüleri, ben onu kafasına yediği çiğ yumurta ile hatırlayacağım.
AKP ahlakının (?!) maddeleşmiş hali..
Türkiye'nin hukuk alanında yaşadığı çöküşün mimarlarından biri olan kişi.
aniden öldü bu adam daha sonradan ortalıkta ona yakın bir kadının evi yandıgı yazıyordu sonradan oda silindi gitti piyasadan.
ölümü her ne kadar korona olarak açıklansa da üzerinde büyük şüpheler vardır malum zindasti, davalar, yargıdaki durumları ve istanbul grubu mevzuları yüzünden.

sevmezdim kendisini. hakkındaki iddialar eğer doğrulanırsa allah kendisini bildiği gibi yapsın.

bu arada timur soykan'ın baronların savaşı kitabını tavsiye ederim. orada biraz da olsa burhan kuzu ve hükumetin gerçek yüzünü göreceksiniz.
koronaya inanmayan, fakat korona virüsünden ötürü ölen kişidir.
sol freymde 12 mesajla görünce dirldi sandım.
Öldürülmüş veya yurt dışına kaçmış olduğunu düşünüyorum.
Akp li bir gazeteci öldüğünde 5 gün yas tutan akp, koskoca burhan kuzu öldükten sonra iki altyazıyla burhan'ı uğurlamıştır. işin içinde neler var kim bilir.
Kuzu kuzu gitmiştir.
Yasadıklari onu bu sona hazirladı.
He he korona.