1. 1.
  oda tv'nin ilginç haberi.

  https://www.cumhuriyet.co...rtaya-cikan-mesaj-1788644
  2 ... plissken
 2. 2.
  delinin canı teneşirde çıkarmış, o da imamın zoruyla. yaşarken o kadar büyük felaketlere sebep oldu ki ölümünden sonrası her türlü komplo senaryosu üretilebilir. nasıl ve ne şekilde öldü bilmem ama bunun arka bahçesi temizlemekle bitmez.
  5 ... pillars of creation
 3. 3.
  Bir kaynak olarak odatv. Evet.
  3 -7 ... oytunkaran
 4. 4.
  Kral için kale feda edilmiştir bunda şaşılacak bir şey yoktur.
  1 ... elcevap
 5. 5.
  Sorular mantıklı...
  1 ... kralzeus
 6. 6.
  hakikaten mantıklı bir teori.

  örneğin ekrem imamoğlu covid oldu haber yapıldı.
  süleyman soylu covid oldu haber yapıldı.
  ibrahim kalın, binali yıldırım, bülent arınç covid oldular haber yapıldı.

  burhan kuzu'nun covid olduğuna dair bir haber duyamadık. sadece covid'den öldüğü haber oldu.

  şimdi bu garip değil mi?
  9 ... tengir budun
 7. 7.
  adam hiç gündemede gelmedı nedense .zaten yargılanıyordu bu ulkede her an hersey olabılır.
  1 ... birimza
 8. 8.
  Komplo teorilerine göre Mümkündür. iddia bu ya, Bu teorilere göre açık hesap kapanmıştır. Nasıl yani? Teori Şöyle ki: eğer devlete rağmen (arkasından ve haberi yokken) kendi başına bok yiyerek uyuşturucu karteli baronuyla iş tutmaya kalktıysa biletini kesmişlerdir. Bu da suçunun cezası. Aksi halde devleti töhmet altında bırakırdı ki bu leke kaldırmaz bir durum oluştururdu. iddia edilen bu teoriyi Daha detaylı anlatmak gerekirse;

  --spoiler--
  istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, Burhan Kuzu'nun, o dönem tutuklu şüpheli olan Naci Şerifi Zindaşti'nin tahliye edilmesi için ısrarlı bir şekilde Sulh Ceza Hakimi olan C.Ö'yü arayarak Zindaşti'nin tutuksuz yargılanması için tavsiye ve telkinde bulunduğu, tahliye verilmesi üzerine itiraz merci hakimini de telefonla aradığı ve Zindaşti'nin tutuksuz yargılanmasını söylediği belirtiliyor. iddianamede, suçlamaları reddeden Burhan Kuzu'nun Zindaşti'nin menfaatine yönelik hareket ettiği ve tahliye edilmesi için nüfuzunu kullandığı belirtilerek "Nüfuz ticareti" suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapsi isteniyor.

  https://www.memurlar.net/...argilanmaya-baslandi.html
  --spoiler--

  Tıpkı reza zarraf olayında olduğu gibi. Hatırlarsanız reza da rüşvetle 3 adamı satın almış itibarımızı iki paralık etmişti. Uluslararası areneda bizi zor duruma düşürmüştü. Tıpkı reza gibi zindaşti de bunu satın alıp serbest kaldı sonra da sırra kadem bastı buhar oldu (şuan iranda) kuş gibi uçtu kaçtı. Ama tabi her ne kadar satın alınan kuzu olsa da kullanılan devletin verdiği itibar ve nüfuz idi. Yani emanete ihanet edildi. O halde gereği yapıldıysa demekki. Bakın Teori bunlar.

  https://www.milligazete.c...erede-oldugu-ortaya-cikti

  Tabi bunların hepsi birer komplo teorisi ve Hayal ürünü. Bu saçma sapan Komplo teorilerine inanmayın. Yalan onlar, Faso fiso bunlar. Hepsi uydurma. Hem zaten Rahmetli Burhan kuzu beyefendi iyi adamdı, güzel adamdı, sağlam adamdı, devletine milletine sadık adamdı. Koskoca anayasa profesörü böyle adi şeyler yapmaz. koronodan, eceliyle öldü. Kesin. Allah rahmet eylesin. Allah taksiratını affetsin. Nur içinde yatsın..
  -1 ... gazeloglu
 9. 9.
  Madem bize sunulan gerçekler yerine komplo teorisinden gideceğiz.

  Peki başka bir komplo teorisi atayım ortaya. Öldüğünü biliyor muyuz.

  Ya ölü gösterilip kimlik değiştirdi ise. Mesela estetik ameliyat olup yeni bir kimlik alamaz mı.

  Sizce bu kadar şey biliyor ise bu adam. Bu adamın hiç mi seveni ya da sırlarını koruyup başına bir şey gelse ortaya çıkaracak kimsesi yok.

  Madem böyle bir komplo teorisi var benim komplo teorim de bu.
  3 ... uzay muhtari