bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sözlükte yeterince gereksiz insan vardır. bunlarla giderilebilir.

  aslında gerçekten gıcıklığı sayesinde sempatik bir karakter yaratmıştır... taktire şayendir. my name is altintop, burhan altintop...
  ... chankirili
 2. 2.
  avrupa yakasını özlemek anlamına da gelebilecek kişi düşüncesi.
  1 ... akif928
 3. 3.
  avrupa yakası son sezonuna geldiğinde "aslında artık sıktı bitse de gitsek" tavrında olan insanların,ki ben de bunlardan biriyim, dizinin bitimiyle hala daha iyi bir komedi dizisi ve hala akıllara bu kadar yer edecek bir karakter yaratılamadığını,kısa vadede de yaratılamayacağını anlayınca sahip oldukları duygudur..
  2 ... cookies
 4. 4.
  gördüğü komik ya da komik gibi olan her film reklam vb. yapımda "ah ulan simdi surda burhan olsaydı" dedirten, avrupa yakası bitince kurtlar vadisinde bile olsa razıyım gidip o yüzsüz sırıtışıyla polat ın evine yerleşse diye iç geçirten duygudur...
  1 ... bilmez kisi
 5. 5.
  saçma sapan dizileri gördükçe olandır.
  2 ... kendini nimetten sayan fasulye
 6. 6.
  youtube da videolarını halen izleyen bi tek benmiyim diye düşündürür.
  1 ... senkimsinulan
 7. 7.
  yada o kadar taklidini gördükten sonra soğumak. yetenek sizsiniz gibi izlencelerde, taklidi sıklıkla yapılan karakterden soğumak kadar daha isabetli bir şey olamaz.
  ... benim hayallerim var
 8. 8.
  saçmaydı ama yine de bir zamanlar gülünendi.
  ... naziminvebasi
 9. 9.
  adama diziyi izletiyordu.
  ... sunger reyiz han hazretleri
 10. 10.
  gerçekten avrupa yakası dizisinin en akıllarda kalan ve diziyi gerçekten reyting rekortmeni yapan bir kahramandı. ama bunda engin günaydın'ın muhteşem oyunculuğunun da etkisi büyüktü. keşke en sonunda makbule ile evleneydi de muradına ereydi.
  ... templeton peck
kapat