1. 1.
  akıl yoksunu sözüm ona solcu tiplerdir. sonra ağlamayın neden ülkenin solu iktidar olamıyor diye. allah akıl fikir versin. https://www.youtube.com/watch?v=X_wgW2LlsA4+
  9 -3 ... nesne
 2. 2.
  (bkz: mal)
  3 ... nesne
 3. 3.
  Bari adamın parasını verip öyle protesto et maaşını alamayacak protesto ayağına belki de kovulacak yazık değil mi o adama, o da emekçi değil mi ? Hani onu geçtim neden ayağına çağırıyorsun başka şekilde protesto et o çalışana yazık.
  3 ... shadowassasin
 4. 4.
  bunlar birde işçinin yanındayız derler gerizekalılar.
  7 -1 ... nesne
 5. 5.
  utanmadan gizli kamerayla da görüntü alan tiptir.

  yavşak evde göt büyütmekten başka bir şey yapmayıp sosyal medyadan havlamayı marifet sanan bu tipler ülkenin geleceği olacak bir de. hay sizi de geleceğinizi de sikeyim.

  ama bir yerde burger king kuryesine polis job vursa hemen kadıköy'ü, taksim'i doldurur böyle tipler.
  6 -1 ... kromozomcusizofren
 6. 6.
  gereksiz bir eylemdir. o küçük çocuğa yapılanın izahı yok özrü de yok elbette ama burger king'i protesto etmek için kuryeyle oynaması hiç hoş değil. sadece kuryeyi ayağına çağırmış oldu olan bu. onlara yapılacak tek protesto burger king'ten hiçbir şey almamaktir.
  2 -1 ... nesne
 7. 7.
  sikik demek istediğim gerizekalı eylemidir. senin emek, halk, mücadele anlayışına tüküreler. o kuryenin canını sıkabilirsin ancak. sizin gibi adamlar yüzünden solcu olmaktan utanıyorum. neyse ki fraksiyon fraksiyon ayrıyız da muhatap değilim sizin gibi insanlarla.
  bu adamın bir üst versiyonu israili protesto ediyorum diye kolayı tuvalete döken tiplerdir. bunun artısı parasını cebinden çıkarmayan bir sinsi olmasıdır.
  5 ... nesne
 8. 8.
  dev lisin eylemidir. hak verdiğimdir .
  -3 ... hzengels
 9. 9.
  solculuk işçi hakkını korumak ile başlar. yani temeli bunla başlayan bir şeydi. ulan sen o garibim işçi çocuğu eve çağırdın da burger king'e darbe mi vurdun. bir de show gibi videoya almışlar. allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim.
  4 ... nesne
 10. 10.
  Tipitiptir.

  Lan ekşi'den başlık geldi de yorumları da mı kopyaladık aq.
  1 ... tifobakteri