bugün

mcdolnald s'ın önde olduğu karşılatırma.
bir in n out değildirler.
Shake shack.
burger king.
Kürtlerin çalışmadığı yada gitmediği burger King alır.
mcdonald s açık ara alır. evet.
burger king'in dünyada mcdonalds'tan daha popüler olduğu nadir ülkelerden türkiye. zaten bu nadir ülkeler de doğu avrupa'da genellikle.

kanımca mc'nin patatesinin üstüne patates hiçbir fast food firmasında yok. burgerlerini beğenmiyorum.
Mas kebap ikisini de sikertir.
türkiye'de işletmecilik konusunda mcdonald's alır. yani nispeten daha temiz, daha insani çalışanları vs. var...

ama burger'ın double texas smokehouse burgeri başka kimsede yok.

neyse zaten fast food zararlı çok yemeyin. *
burger king alır.
Burger ın o aşırı yanmış patateslerinden resmen gına geldi bana. Dana etinden yapılan burgerleri güzel sadece tavuk etinde sanki bulaşık suyu tadı var gibi mc nin patatesleri ve tavukları gayet lezzetli.
Önceden olsa mcdonalds derdim şimdi at eti olmasına rağmen burger king.
bolulu hasan ustanın alacağı versus. yemeyin şu zıkkımı amk!
burger king kazanır, etleri sağlam yerden geliyor

(bkz: at)
At etini at basi seklinde hamburgerlerimize sokan burger kingi kiniyoruz. Mc donalds ida yiyesim gelmiyor oda kim vurduya gitti. Hepinizden tiksiniyorum.
Tabiki at eti kullanan burger kingtir.
Severek yiyoruz.
bizim burada zile burger var, köfteleri onlarınkinin 2 katı
yalnız en yedim eve geldim byle bir miyavlama isteği oluştu anlatamam

tokat zile burger, yerli malı yurdun malı.
Burger'de mc donalds patateste burger king'in alacağı versus.
2 sininde kolası çakmadır, biri patatesi motor yağında, öbürü dana yağında kızartır.

sadece mc eleman konusunda daha seçicidir, öbürü kahvelerden falan adam toplar

3 gün sonra o gider öbürü gelir.
burger king tabi ki. mc donald's kullandığı ne eti bilmem ama hiç güzel değil.
Çok güzel bir versus en azından benim için. Çünkü 4 sene önce mükemmel bir spor kariyeri planlayıp ,tabiki amatör çapta, 4 senede ideal kilomun 15 kilo üstüne çıkarak sporda başarısız yemekte master olmuş biri olarak bu versusu geçen ay çok düşündüm. ve 2 hafta boyunca bir gün burger kingde bir gün mc donalds da yiyerek bir sonuca ulaştım. ulan mc donalds şu patatesleri bir kızart midem bozuldu. neyse asıl olaya geleyim. patateste de burgerda da burger king çakar geçer. açık ara hem de.
ikisini de kaldır at.

Sivas köftesi kalp ben.
Etliekmek varken neyin karşılaştırması bu ?
ikisi de domuz etli veya domuz yağlı olan, ikisi de Gavurun olan firma. Versusa gerek yok.
Burgerking'in hamburgerleri, bebek yumruğu kadar, hani tek atımlık eti cinler var ya o kadar işte.

McDonalds'ın hamburgerleri, neredeyse kamyon tekerleği kadar.
güncel Önemli Başlıklar