bugün

HAmburgerin içinde et olduğu için sağlıklı ve iyi olduğunu düşünen nefis bir saç stiline sahip apaçi arkadaşımızıdr. Hürriyet gazetesine röportaj verecek kadar önemli bir kişidir kendisi.

görsel
taksim burger king'de menüsünü alıp yedikten sonra istiklal'i seyrederken sağlıklı sağlıklı sigarasını içen güzel insandır.
enderdir. nedeni daha komik ;çünkü içinde et var.
evladım olsa cebine uyuşturucu koyup polise haber vereceğim apaçidir.
sağır tabiri kendisi için biçilmiş kaftandır.
cekirge cok yararli ve guzel, cunku et var diyecek apacidir.
"sigara sağlığa zararlı bir şey olsa satılmazdı." diyebilecek... bi an "insandır" diyecektim ama resmi görünce ne desem bilemedim.
Lan irkci falan degilim insan severim ama bu ne be? insan bile olmayabilir. Tipini s..tigim!!!

Beyni olmadan beyanat veren apacidir.
Seri katil sağlığa faydalıdır çünkü içinde et var da diyebilir bir gün bu apaçi.
Şu tiplerin sevgilisi var benim yok ya ölsem yeri herhalde.
Turk kızı diyince kızıyorsunuz. Beyin nakli için sıraya girmesi gereken apacidir.
(bkz: beyinsiz)
(bkz: zavallı)
(bkz: acınası)
(bkz: embesil)
(bkz: moron)
(bkz: yazık)
*
en sağlıklı hamburger yenmeyen seyredilip geçilen hamburgerdir.
(bkz: okul gazetesi)
resimde ki oğlan ney öyle ya gözümden yaş aktı.
allahın bir an önce belasını vermesi gereken apaçidir. öldüm lan gülmekten.
eğitim durumu ve aile yapısı nedeni ile pek aydın olmadığı belli bir genç .
ama burada çocuğun tipiyle , zekası ile alenen alay etmek ve onu apaçi olarak tanımlamak bence asıl apaçilik ; sonuçta türkiye de insan profili mahalleden mahalleye , sokaktan sokağa değişkenlik gösterirken , bizim asıl zenginliğimizi ve zekamızı bu farklılık , bu çeşitlilik sağlarken , sürekli birilerini ötekileştirmeyi ve aşağılamayı anlamak zor.
-edit- imla .
aslında farkında olmadan yada farkında olarak önemli bir konuya değinmiştir. asla faydası olmayan fast food zincirleri hala neden açık?
Retinalari yakan bir apacinin beyanatidir.

Biri bana bulsun sunu. Stresimi atacam!

Mazlumu getirin bana.
(bkz: gdo lu nesil)
görende şanzelize de falan sigara içiyorsun zannedecek lan. *
tanım : hayaller yaşayan apaçidir.
cok burger yedigi icin gelisememis ve bu hale gelmistir. hasta oldugunun farkinda olmayan insan soylemidir.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
biride çıkıp demiyor ki aga bu nedir. çocuk, * insan, * bu yaratık çıkmış aklı sıra* kendince sağlıklı bulduğu bir şeyin hakkında konuşmuş. resimde de bunu anlatmış. ama biride demiyor ki arkadaş bu röportajı yapan kimdir?
zararlı falan ama olsa ne yenir.
Anasından ranchle doğmuş sincanlıdır.
bu apaçiye aynı zamanda burger king'e girdiğinde içerideki o iğrenç ağır ve yağlı kokuyu almaması için burnuna mandal takmasını öneririm.
güncel Önemli Başlıklar