1. 1.
    emperyalist kapitalizm diye ben buna derim.
    ... lambanin cini
  2. 2.
    türkiye de çok zengin olduğunun kanıtıdır.
    ... jerry drake
  3. 3.
    sultançiftliğinde bile var amk.
    2 -1 ... imkansizligin kekremsi tadi
  4. 4.
    Paranın amına koyduğunun kanıtı.
    1 ... lifeanddeath
  5. 5.
    dünyada ki en başarılı organizasyon tab gıda bünyesinde türkiyede yürütülmekte, dünyada burger king sadece türkiye de mc donalds ı geçmiştir, tab gıda yakın geçmişte çin operasyonunu da satın almıştır.
    ... mukukulu
  6. 6.
    her özel sosu 50 kuruşa sattığı için çok da yadırganmayacak durum. günde bir şubesi şu kadar sos satsa ile başlayarak kurulan denklem sizi sonuca götürecektir.
    ... lumos
  7. 7.
    aptal saptal hamburgerler satan burger king'in birsürü yere yayılması olayıdır. hayır ben anlamıyorum whooper mıdır ne boktur onunla doyulur mu lan? bak hani pizza da gavur icadı ama ne bileyim yenilebilmesi daha mantıklı, daha amaçlı bir şey.
    1 ... crazymafya
  8. 8.
    can sıkıcı durumdur. aşağı yukarda her mahallede şube açan buger king bu işi iyiden abarttı.
    ... doxanikee
  9. 9.
    franchising olayının dibine vurmaktır. uygun şartları oluşturduğunuzda, yeri gösteriyorsunuz belli bir sermaye gösteriyorsunuz, burger king geliyor görüyor; onay verirse, her şeyi onlar getirip kuruyor. böylelikle burger king ürün satacak bir yer daha kuruyor, pazar payını artırıyor. franchiselar ise paralarını kazanıyor.

(bkz: alan memnun satan memnun)
    ... picnick