bugün

insanlıktan nasibini almamış görgüsüzdür. kibrit kadar hamburger, yarısı su olan kola ve zilyon defa kullanılan yağda pişirilen patatese, bir işçinin günlük maaşı kadar domalıp, vıcık vıcık yağlı patatesleri elle yiyen insandır. vıcık vıcık yağlı ellerini yıkamadan üstün körü biçimde peçeteye silmesi en büyük özelliklerindendir. sonra o ellerle sevgilisinin elini tutar, kafasını kaşır. halk arasındaki ismi sistemin köpekleridir.
fakir, görmemiş insan hareketi. eline geçen 3 kuruşu kapitalistlere armağan eder. madem bir bok yapıyorsun doğru yap lan.
Gerçek bir ayıdır. Ben kürekle yiyorum, çok da iyi oluyor.
Benimdir o. Hatta en büyük zevkimdir diyebilirim. Sosları yan yana dizerim nizami bir şekilde. Patateside kabından çıkarır tabağa dökerim. Sonra en uzunundan başlarım yemeğe. Uzunlar bitince kısaları çift çift daldırırım soslara. Hatta acı sosla mayonezi karıştırırım. Ketçap kullanmam hatta hiç sevmem. Şekerli lan bi kere.
yağlı elleriyle yazan kişiler tarafından savunulmaya çalışılan hayvan.

herkes durumu kabul etmiş.

çatal vermiyorlarmış.
iste.
dilekçe yaz.
başka yerden ye.

ama savunma şu siktiğimin şeyini.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz üzerine açılan başlıktır. Neden burger dedin de mc donalds demedin sorusunu aklıma getiren entry. Bende reklam yaptım galiba
Benim o. Sen beni görmüşsün.
(bkz: have it your way)
burger king de çatal kaşık mı veriyorlar dedirten söylem. (bkz: benden bahsediyormuşsun orada burada)
(bkz: sen yeme ulan ayı)
Bu gibi yerlerde patatesli hamburger menülerini yiyebileceğimiz çatal vb. aletlerin verilmediğini bilmeyen cahil yazar beyanıdır.
burger kingin aslında servis açtığı düşünüldüğünde gerçekten terbiyesizliktir, görgüsüzdür. bir de fast food dışındaki mekanlarda da patatesi elle yiyen ayılar vardır ki daha fena. (bkz: idefixe)
benim gibi ayak parmaklarıyla yiyecek kadar gelişmemiştir.
hamburgeri neden çatal bıçaksız yiyorsun? sorusunu akla getirtir.
Ayagini kullanamayan ayidir.
avuçlayarak ağzına doluşturan ayıdır.
hayvanlıkla alakası yoktur rahatlıktır hatta samimiyettir. (bkz: eskiden çatalmı vardı)
(bkz: tam 1 ayı)
o güzelim patatesleri kaşıklamak dururken elle yiyordur. ayıp ediyordur.
Neyle yicem, elimle yicem tabi, ayı değilim ama.
hamburgeri de eliyle yiyordur şimdi bunlar, yazık.
aynı ayı patates tavayı da elleriyle yiyordur. cıık cık cık.
Minik plastik şeytan çatalları varken ellerini kullanan ayıdır.

Kerhane tatlısını da elle yer bu ayılar çok afedersiniz.
catal olmadıgı ıcın.
Burger king in iğrenç ötesi kokuşmuş yağlı patatesleriyle ellerini boşuna kirletmesindir.
evet o benim patatesi elimle yedim sana götümle güldüm.