bugün

beraberlikle sonuçlanacak karşılaş(tır)ma.
(bkz: sari$inin adi esmerin tadi)
ikisi bir arada olmaz mı şeklinde cevap verilmesi en mantıklı olan kıyaslama.
banu güven döver.
banu güven döver.
biri uzundur diğeri kısadır.
kulvarları farklıdır.
banu güven karizmatiktir. burcu esmersoy seksidir.
hiç bir farkları yoktur. en azından benim gözümde.

(bkz: yirim)
(bkz: hepsini topla vs sevgilim) **
banu güven ağır, seksi , ciddi ve esmerdir. burcu esmersoy ise şirin,daha hareketli,daha çocuksu ve yapma sarışındır. ayrıca banucuğum akustik gitar çalar ve söyler. burcu yu bilmiyorum.
banu güven volksvagen.
burcu esmersoy citroen.
banu güven; erkek gibidir. bacakları dombul dombuldur. entelektüel havası ne yazık ki onu çekici bir kadın yapmamaktadır. popülaritesi "biz çok enteliz" ayağına yatan sözlük yazarlarıyla sınırlıdır. makyajsız hali hiç ama hiç ama hiç ama hiç çekilmez. yüzüne bile bakmazsınız.

burcu esmersoy; sözlük camiasınca bir dönem çok sevilen. sonra "sözlükten bana hakaret ediyorlar." diyince sözlüklerin gözünden düşüp yerin dibine sokulan hatun. banu güven'e kıyasla çok daha güzeldir, onun da makyajsız hali çekilmez çünkü yüzünde çok fazla kusur vardır. sesinden masal dinlemek güzel olabilirdi ama ötesi değil.

ikisi de sözlük balonudur kısaca.
iş ciddiyeti, yetenek ve güzellik bakımından banu güven'nin ağır bastığı karşılaştırmadır.
banu güven'in burcu hanım kızımızın eline sağlı sollu vermesiyle son bulacak karşılaştırma.
banu güvenin ağırlığını kaldıramayacak olan burcunun inanılmaz derecede hafif kalacağı celebrity deathmatch.
banu güven her türlü galip çıkar bu müsabakadan.
burcunun banunun tozunu yutacagı karşılasmadır.
banu güven rakı içer, burcu bira.
Burcu daha derin bakıyor.
burcu esmersoy kolay güler banu güven zor güler.
ikisi de birbirinden hoş hanım kızlardır. banunun ilginç bir albeniye sahip olmasına karşın burcu bu açığını boy, pos ve endamıyla rahatça kapatmış hatta yarışta bir adım öne bile geçmiştir. bu karşılaşmanın galibi burcu hanım kızımızdır.*
şampiyon belli ikinci kim kıyaslamasıdır.

burcu esmersoy: 1978 doğumlu,
banu güven: 1969 doğumludur.

görüldüğü üzere, banu ablamız yaşını başını almış, bu kıyasta ikinci plana düşmüştür. iyidir, hoştur ama burcu'nun her daim arkasındadır...
(bkz: elmayla armudu karistirmak)
banu güven in tanrıça burcu esmersoy un kul olmasıyla olayın zaten çoktan bittiğini gösteren karşılaştırma.

evet burcu esmersoy dahamı güzeldir ? evet öyledir fakat çekicimidir hayır değildir çünkü.

(bkz: herşey tip değildir) (bkz: birazda huylara bakmak lazım)

edit:ah ah burcu esmersoy fanları hemende kötüledi sanki çirkin veya kötü birşey dedik neyse yazık tabi.
banu güven in havada karada alacağı karşılaşma.

not: beşiktaşlıyım