bugün

CNN Türk'te yayınlanan Hafta Sonu Keyfi programına konuk olan burcu Esmersoy'un programda özel hayatına ilişkin açıklamalarda bulunurken yapmış olduğu itiraftır.

http://www.ensonhaber.com...i-anlatti-2015-02-15.html
evet, kolay olsa kendi de olurdu.
asıl tipsiz olmak zor amına koyayım. not. tipsizim.
zamanında scarlett johansson a güzel diyen bana demesin diyerek kezbanlığını kanıtlayan birinin yeni peydah ettiği metaforu.

edit: ulan bunları kim ünlü yaptı lan amına koyim?
kim ettiyse allah belasını versin.
acun ılıcalı'yı kim zengin ettiyse allah belasını versin.

ulan bugün de beren saat diye bir balon demiş ki "kadın olmak hatta güzel olmak zordur ülkemde" demiş.

haydaa haydaa haydaa amına koyim.
yaşlı olmak da zor be gülüm denilesi durumdur.
Kime göre güzel ?
işte benim stilinde ki tipsizliğinden sonra bile hala böyle bişey demesi Şaşırtıcı. Sapsarı saça çingene gibi bok rengi ten pes doğrusu.
böyle endüstrinin malzeme ihtiyacını karşılayan dingillere medya maymunu olsunlar diye veriyorlar gazı şöyle güzelsin böyle süpersin böyle aşmışsın diye sonra bu paçozlara katlanmak bize kalıyor.
güzel olmak zorsa götünü göğsünü açmadan, cinsel teşhir yapmadan namusunu ırzını koruyarak her an seks yapacakmış izlenimi vermeden bir gün normal bir mesai yap o zaman. gör o zaman hangisi zormuş. dingil ya...
Kendisini beğenirim ve güzel bir bayandır. Kendini beğenmiş bi insan olması gözümde ki değerini düşürmüştür.
(bkz: narsistik kişilik bozukluğu)
üstteki linkte fazla açıkça bahsedilmeyen güzel bir itiraftır.

http://www.milliyet.com.t...-itiraf-VI9YFaZBgc8C.html
Guzel gormesek yutacağiz.
bellidir. Onun için zordur kara kuru çirkin kız.
aslında çok kolay. önce kestiriyosun bi estetik göğüs slikonu lazerli epilasyon az kilo ver saç uzat on numara adam madam kayarlar valla.
şimdi sayın burcu esmersoy bir erkek bile senden daha güzel olabilecekken bi kızın neler yapabileceğini sen düşün.çok da zor değil yani.
benim arka taraf uçuyor yakınlarda bir hava alanı var mı acaba? diye sormanın en kibar hali.