bugün

kesinlikle doğru bir gerçektir * aşırı derecede güzel olmamasına rağmen baktığımız her kanalda her programda özel gecelerde reklamlarda burcu hanımı görmekteyiz aşırı derecede şanslıdır allah'ın sevdiği kullarından biridir hiç şüphesiz ama artık fazla abartılmıştır. düne kadar adı duyulmazken azeri kızı günel'in didem klibinde oynayan bir hatun baş tacı edilmiş ve aşırı derecede abartılmıştır.
kendisinden klasik götü kaldırılan kız yaratıldığından gerçektir. *
güzel diyenler, son oynadığı reklamı bir izlesin http://www.youtube.com/watch?v=UYuxPraCuZg söze yer bırakmamıştır.
hiç abartmıyorum zaten hiç güzel olmamakla birlikte son oynadığı dondurma reklamı filminde okadar iticidir ki süperiticidir, ultraiticidir, ultramegaiticidir. o derece.
acun'la nasıl bir alakası var da acun onu önce güzel kadın diye piyasaya benimsetti, sonra da vergi rekortmenleri listesine soktu, hala da yanından ayırmıyor diye düşündüren; şehla, çirkin burunlu, dudaksız, kötü vücutlu ve ne dans ne rol ne sunuculuk yeteneği bulunmayan bir kadının toplumca çok güzel, çok seksi ve yetenekli bulunması saçmalığıdır.

suç burcu'da değil, bizim insanımıza eşeği allandıra ballandıra sunsan, anlatsan, tanıtsan ona bile hayran olur.
kadından çok oduna benzeyen birinin fazla abartıldığı gerçeğidir. gerçektir yani ekleyecek bir şeyim yok.
4 yıl falan önce bende böyle düşünüyorum ama şuanda bencede hak ediyor. Kadında ayrı bir hava var yemin ediyorum.
sürekli her ortamda söylediğim ama eee kıskanıyorsun ki nidalarına maruz kaldığım ultra doğru önerme. Hatta bu başlığı açanın elleri öpülmelidir.
Sürekli saçma sapan mimikler yapan, kendini çok güzel zanneden, boru gibi sesine bakmadan cilve işve yaparak konuşan ve sürekli göz kırpan burcu esmersoy kimin tarafından şişirldiği belli olmayan bir balondur.
mükemmel bir ekiple çalışıp her işi bağladığı gerçeğiyle doğru orantılıdır. bu abartı kesinlikle onu şaşırtıp şans diyeceği türden bir abartı değildir.
Bu düşünceye aynen katılıyorum. O sesle nasıl sunuculuk yaptırıyolar onuda anlamıyorum. Bizim görmediğimiz özel kabiliyetleri olsa gerek.
bay j yüzünden gerçekleşen hede.
kendisi hakkında entry girilmeye devam edildikçe abartılmaya devam edilecek kişi. maşşalah her gün sol frame de görüyoruz kendilerini.
izmir karşıyaka çarşı'dan saat/debi olarak bundan güzel 50 kız geçmektedir. bakımlıdır, hoştur ama abartıldığı gibi değildir.