bugün

duygusalım, idealim, yakışıklıyım, aileye aşırı derecede bağlılık gösterenim, sempatiğim falan filan diye uzayıp giden reklam kuşağı sunan yazardır. bir allah ın kulu da öz eleştiri yapsın da görelim. delikanlı olan gerçeği yazar, kendinde olmayanı değil.
bazen iyi niyetlidir bazen de "piyasa olur mu ki" diye entry yardıran tiplerdir

başlık : yengeç burcu erkeği

entry : iyi sevişir,sevdiğine önem verir,anlayışlıdır,süperdir ya.
(bkz: gercekleri duyunca inanamayan yazar)
kendini ifade edebileceği başka özelliği olmadığından dolayı bu şekilde ön plana çıkmak istemektedir.
salak oğlum bu sözlük sap kaynıyor, saplar da burçları iplemez.
genellikle kendini değil, olmak istediğini yazıp yorumlayan,yorumlanmak istenen kişilerdir. ifade kaygısı içerisindedirler. bunu ben değil, pskoloji söylüyor. kulak verin kendisine.
ah bana gelince(unutmadan); odun burcuyum, çok ateşli, sıcak ve sevecen oluruz biz. anlamlı anlamlı bakar, anaç ve ailesine düşkün oluruz. iyi yemek yapar, iyi bulaşık yıkar, çok iyi giyinir çok süper şeyler yaparız. alayışlı, kibar, arada tatlı nazları, kaprisleri olan kişiler bizden çıkar. hayatı zorlaştırmaz kolaylaştırırız, analitik zekamız o kadar gelişmiştir ki, analitik kelimesinin anlamını bile bilmeyiz. uu tabi özgürlüğümüze de düşkünüz, mantıklıyız ama o nasıl bir mantıksa aşk için herşeyi yaparız. yani kendimden biliyorum diye söylüyorum. varsa talibim, asl pls tşk demek isterim kendisine.
güncel Önemli Başlıklar