bugün

hangi başlığa tıklarsam tıklayayım karşıma çıkan alan, korkuyorum.
şu an her başlığın üzerinde görülen yazı.

sanırım 1 nisan ile alakalı.

edit: şükür kaldırdılar.
iyice şaşırdığım hadise, neler oluyor sözlüğün sonumu geldi, ezanlar bizim için okunuyor sanırım.
sanırım bu bir nisan şakası, 1 nisan değil. *
yarın darbe olacağını işaret eden, tepeden göçerten höberek.

allahım, sen koru yarebbiiiim.
(bkz: komikmiş yönetici kardeş).
sanırım metin nisana girdi.
sözlük ahalisi olarak yeni gördüğü bir cismi tanımlamaya çalışan hayvanlar gibi anlamaya çalışılan hede.
(bkz: şaka mı bu)
(bkz: ne oluyor lan burda)
yeni tasarımda gözükmeyen kutucuk.
edit: artık yeni tasarımda da çıkan kutucuk...
buraya metin gir demek kadar sığ olmamalıydı. şaka yaptınız beyendik amma ve lakin iki dakika düşünüp daha yaratıcı bir söz bulaydınız ya la. deneme.php gibi olmuş mnk.
(bkz: Çok komikmiş admin kardeş)
Mutlu musun amk zall, diye yazdığım yerdir.belki gitmiştir ya?
he he he, çok da komiğğmiş, ay ne şaka ne şaka dedirten, evet, dedirten, emir cümlesi.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
Gazete sürmanşetleri gibi, Facebook kapak fotoğrafı gibi olmuş olan şakamsı.
yeni tasarıma geçtiğinde görülmüyor. zall'ın oyunları bunlar.
"metin" yazasım gelen yer...
hasan mezarcı'nın da sağ tarafta belirmesiyle kıyamet günü habercisi dediğim hede. bütün alametler çıktı ya la. hasan mezarcı gerçekten mesihmiş lan! o kadar dediydi de inanmamıştık, şimdi sıçtık...
türkiye'nin en çok okunan ikinci sözlüğü uludağ sözlüğün bir kez daha sınıfta kaldığı 1 nisan şakası olayının parçasıdır,

şaka yapmak, abuk subuk şeyler yazmak zorunda mısınız onu anlamıyorum, entry'lerimi silen zeka buysa gerçekten üzülürüm.
(bkz: komikse hiç şaka değil)
ne amaçla metin girilmesini belirtmemiş ve sınıfta kalmış kutucuk. her başlıkta karşıma çıkması da gıcık oldum. (bkz: nedir ki bu gurban)? dedim cevap bekliyorum. *
bu başlığa entry girdikten sonra kaybolan kutu. *
güncel Önemli Başlıklar