1. ?.
  çok sevgili sitelerinin çalışmaması hasebi ile her iki tarafta da yazarlık yapanların an itibari ile yaydıkları kokudur.
  ... palta
 2. ?.
  elma kokusunu sevmeyen insan serzenişi
  ... karga
 3. 1.
  hiçbir zaman her iki sözlük hakkında da atıp tutmayan,elma açıkken de aynı anda uludağda ayrım gözetmeksizin adam gibi yazı yazan,her iki taraftaki entrylerin okunması,tanıyanlara sorulmasıyla asla 2 sözlük hakkında dedikodu yapmamış olan kişilerin ayrı tutulacağı başlık konusu.
  4 -1 ... asiti kaçmış kola
 4. 2.
  sitenin* zannımca uzun bir süre böyle kalacağını ve bahsi geçen kişilerin sözlük hasretini uludağ farkıyla yaşayacağını düşünürsek şu an başımıza gelen olaydır.
  ... arjen robben
 5. 3.
  (bkz: elma sirkesi)
  ... trablus
 6. 4.
  elma sözlük kısa vadede açılacaktır...
  dahası o elma kokusuda aslında uludag sozluk kokusudur,zira uludağ sözlüğü bu güne getirenler elmaya sürülmekle mükellef bırakılmışlardır...
  o yüzden elma sözlük uludağın hasmı değil ancak kardeşi olabilir,kardeşi...
  ... probus
 7. 5.
  sebebi bilinmez bir sekilde 40 a yakın entry girmene ramen yazarlıga alınmayışında ve girdiğin entrylerde hiç bir hakaret unsuru olmamasına ramen bazı kişilerin hoşuna gitmeyişi ile seni keyfi olarak çaylak yapması ile daha demokratik bir ortam arayışı ile başka sözlüklere kaçma fikrinin sende oluşması!!! elindeki yazara sahip çıkmayan bir sözlüğün başına gelebilecekler!!!
  1 -1 ... baz