bugün

hele ki bu havada hiç çekilmeyen kız tipidir. bakımsızdır, kendine bakmaz, baksa bile yüzüne bakar anca aynalarda, fakat kendisinin nası koktuğundan bi haberdir. istersen dünyanın en güzel kadını ol ama buram buram ter kokuyosan ne cinsellik olur ne bakışma ne de bi bok olur. Uzun lafın kısası kıza, kadına, bayana özellikle genç olanlara yakışmayan hareketlerdir.

edit: ne çok pis pasaklı kız varmış hepsini tespit ettim. tellak çağırıyorum bekleyin kıpırdamayın yerinizden.
buram buram ter kokan genç erkekten farklı bir durumda olmayan kızıdr.
dün otobüse binince, güzelliği sebebiyle boş olan 2 koltuktan onun yanındakini tercih etmemle beraber, o mel'un ter kokusu molekülleri burnumdaki mukus içerisinde çözünmüş, bunu takriben nervus olfactoriusumdan sinirsel bir ileti beynime gitmiş, ve bu güzel bayandan beni soğutmuştur. Daha sık duş alınız küçük hanım.
üüüf otobüslerde bolca bulunan kızlardandır, erkek olanlarıda çok sayıda bulunur.

edit; ter kokanlar eksiledi bile, alınmayı bırakında gidin banyo yapın, deodorant kullanmayı deneyin.
ister istemez erkekte ''ulan koltuk altı burnumu buruyosa, apış arası kesin gözümü yakar'' düşüncesi oluşturan dişidir.
Bence, Ter kokan erkeklerden daha kötü kokarlar. cinsel isteğimi azaltan olaydır.
buram buram ter kokan genç erkeğe göre daha tercih edilesi. kız sonuçta, cicikleri var.
en fetiş fantezilerin baş aktrisidir..

ahahhaha kendimden iğrendim lan!
kendine bir kalıp sabun hediye etmek istediğim kızdır.
bir de kendini bu kokusuna rağmen dünya güzeli sananları vardır ki uzak durulması hatta mümkünse hiç tanışılmaması önemle tavsiye edilen tiplerdir.
koşarak evine gidip duş alma hayali kuran genç kızdır.
hüseyin rahmi gürpınar'ın 'Gönül Bir Yeldeğirmenidir Sevda Öğütür' romanındaki baş kahramanın, çok sevdiği kız tipidir. adam birsürü bakımlı kadınla yatabilcekken, daha ziyada pis kokulu(bulaşık, ter vs) kadınları tercih eder.
koltuk altında nükler silah barındıran insan, öncelikle oralara bir demokrasi götürmek lazım.
gün itibariyle bindiğim otobüsün muavini tarafınan bu şiddete marus bırakılmış biri olarak öneriler;
bir kere çalışıyor olabilirsiniz tamam saygıyla sevgiyle ama evden çıkmadan duş alın 4 dakika.
çağ değişti on yüz bin milyoncuk tane ter önleyici krem sprey var, hatta bokunu çıkarıp bunun silver protect bile yapmışlar, param yok 5 lira ona vermem diyorsanda 1 liralık olanlarından al sürümü kullanım süresi tamı tamına 12 saniye.
deodorant parfüm olanaklarıylada işi şenlendirip ter kokmaktan mükemmek kokmaya 1 adım daha yaklaşabilir insan. bunun için de parası olan ve olmayan ayrımı yapabilirim. milyoncukçular bunun için var 1 liraya deodorant bulunabili veya 60 70 liraya parfümde alınabilir kullanımı 10 saniyedir.

totalde ele aldığımızda 4 dakika 22 saniyede insanların size bakışı ya iyy ne pis kokuyor ya da oh güzel bir şey koktu olabilir. yapmayın bu eziyeti insanlara temizlik imandan gelir, olmadı evrenden gelir.
çevreci kızdır. deodorant falan kullanmaz. ne kadar duş alsada, kızılayın sıcağında, sucuk gibi vıcık vıcık olmasını engelliyebilecek birşey yoktur.
kişiden kişiye degişen entry'dir. çünki, ter kokusu özeldir sadece onundur. sadece başınızı omuzuna dayadığınızda , bu kokuyu başka yerde bulamassınız (açık parfüm, marka parfümler vs) ayrıca cinsel isteği de maxsimum'a çıkartır. yatakta iken o ter senin, bu ter benim gezinip durursunuz.
(bkz: allah başa vermesin)
şişko kızdır.
(bkz: şişko ve buram buram ter kokan kızlar rahatsız)
(bkz: ozonosferle anlaşma yapmış kız)
kendisini terleten aktivitelerde bulunmustur.
duş ve sticklerle tanışmamış kokarca familyasından bir canlı türü.
her ter kokusunun aynı olmaması dolayısiylen, kızın ten kokusunla harmanlanan ter kokusunun ortaya çıkardığı o solüsyon önemlidir diyorummm * taa ki 2 saat önce tophane'de otururken yan masamızdaki kızdan gelen ter kokusunu bu naçiz burnumla hissedene kadar. yok efendim biz erkeklerin taşak kokusu bile daha güzel o kokudan.
hemcinslerden nefret etme sebebidir.
bilimsel olarak erkek terinin cinsel duyguları arttırdığı kanıtlanmışdır. ancak kızlarda böyle bir şey söz konusu değildir. *! kızlardan ancak o suratlarına sürdükleri pudranın çeyreğini koltuk altlarına sürmeleri önerilir. daha temiz bir dünya için.
genç kızlığa yeni adım atmış olabilir.
mümkünse herkesten uzak durması gereken kızdır, sevabına roll on dağıtımı yapmak belediyeye düşüyor.