bugün

Gülüşü yeter vesselam.
az önce bi kanalda aşk sana benzer filmiyle ilgili bi söyleşide gördüm de aklıma geldi. Adam hakikaten yakışıklı be. Yiğidi öldür hakkını yeme şimdi.
Fahriyeyle ilişkileri var mı yok mu bilmem ama varsada itiraz etmem yakışıyorlar yani.
instagramda sahte takipçi olayına girenlerden lan yapıyon bari iki saatte 50 bin kasma.
an itibariyle beyaz showda oynadığı zeybekle bir kere daha beğenileri toplayıp kendine hayran bıraktıran aktör.
ideal bacaklı adam. Ne çok ince ne çok kalın.
Kare kafa, çipil göz.
Adam hem boylu poslu, hem yakışıklı hem ünlü. Allah her türlü vermiş yahu. Dedirtip hayretlen içerisinde bırakan oyuncu.
bıyıkları dikkate değer oyuncu. çağatay ulusoy'a benzettiğim için benimle hala dalga geçen iki arkadaşım var. hiç mi benzemiyor ? anlamadım ki kimse benzetemiyor, ben neden benzetiyorum diye düşünüp endişelenmeme neden olan kişi.
Yakisikli değil ama sempatik adamdir.bu kadar cok seviliyosa sebebi budur.
Karaktersizdir.

Aşk sana benzer filmini Fahriye Evcen'e olan aşkı için çekmiş.

Ama gel gör ki 1-2 ay sonra ayrılacaklar.

Türkiye'deki ünlülerin Aşk yavşaklığı kafadan iğrenç bir şey yok.

Bu da o ünlüler kervanına katıldı.

Ulan daha düne kadar başka bir kadın için düğün planları yapan adam gelmiş şimdi başka bir kadın için aşk filmi çekiyor.

Sizin gibileri ünlü yapanların amına koyayım.
Bıyığın acayip yakıştığı oyuncu. Ona özenip bıraktım ben de kısa boylu göbekli birisi olarak acayip taşşak malzemesi olarak dolaşıyorum.
filminin de son dizisi gibi tutmamasından endişe ile her yerde ortaya atılmaya çalışılan oyuncudur.
Beyaz show'da zeybek oynadığımız sahne var fahriye'yle oynadığımız var şurda şu sahnemiz var sandalımız var dediği için filmini izlemiş kadar iyi bildiğim oyuncu. Allah'ın hıyarı zaten klişe zaten boktan zaten mantık hataları var zaten aşkınız rezil rezil reklam kokuyor bir de millet gelsin diye merak etsin diye niye bütün filmi anlatıyorsun? (bkz: karizması olmayan oyuncu)
Bir başka tutmayacak projesini daha merakla beklemekteyim.(OVERRATED)
bıyık bırakınca delikanlı olunuyor sananlardan.
kendisine bir model belirlemiştir , bu model bozulmasın diye gülüşüne bile özen gösterir. gülerken dahi yakışıklılığı bozulsun istemeyen yapay herifin tekidir, iyi aferim amk çok yakışıklısın aynen devam.
Hala filminin beklentilerin altında kaldığını söyleyen tipler var.Geri dönüp bir bakın bakalım hangi başarılı işi var bu arkadaşında beklentiniz yükseldi hayal kırıklığına uğradınız.Kariyeri başarısızlıkla dolu bir adamın bu kadar kendini beğenmiş olmasıda ayrı bir konu.
bıyıklarıyla daha da bir karizmatik olmuş, yakışıklı ve esmer türk erkeğidir.
fragmanından bile işe yaramaz bir film olduğu belli olmasına rağmen bu adamın filmini 2 haftada 1 milyondan fazla kişi izlemiş,bu kadar kafasız insan varken adam niye kaliteli film çeksin,nasıl olsa kendilerine milyonları kazandıracak mallar fazlasıyla var.Başarılı bir projesi olmamasına rağmen hala büyük oynuyorlar bu adama,marka olmak böyle oluyor işte her işi batıyor fakat kimsenin umrunda değil.Bu adamın oyunculuk falan umrunda değil zaten tek derdi yakışıklı görünmek.
Bu adamla bi röportaj yapılmış.Röportajı yapan kadın filmin beğenildiğini söylüyor burak özçivit ise bu bizi mutlu ediyor diyor.Kadın neye dayanarak filmin beğenildiğini söylüyor burak özçivitte aynı şekilde neye dayanarak filmin beğenildiğini düşünüyor?Filmi beğenen yok kardeş,herkes ne kadar kötü bir film olduğundan bahsediyor ,izleyici sayısının çok olması filmi iyi yapmaz.Diğer soruda ise yakışıklılığınızın kariyerinize etkisi nedir artısı mı eksisi mi çok oldu?.Burak özçivit ise (Almış olduğum eğitimler, gösterdiğim çaba ve oyunculuğa bağlılığım olmasaydı bu kadar güzel projeler içerisinde yer alamazdım)diyor.Benim anlamadığım hangi güzel projelerde yer almış muhteşem yüzyıl dışında,diğer projelerinin hepsi batmış.Oyunculuğa bağlılığı ve aldığı eğitimler ise sadace daha yakışıklı nasıl olurumdan ibaret.
Son filmi iğrenç olan oyuncu.
oyuncu olmayan ama oyuncu denilen amatör tv ci.
esmer olduğu için çok yakışıklı olan oyuncu, adam.
Babasının zorla ünlendirdiği şahsiyet. Eskiden bayağı çirkindi. Allahtan kilo aldı da adama benzedi.
Biyiklarini aslan gibi buldugum tam turk erkegi.yakisikli valla.
güncel Önemli Başlıklar