bugün

tipiyle ilgilenmem.
oyunculuğa ve başarıya bakarım hep.
o yüzden doğru bir sözdür.

burak özçivit'e türkiye'nin son yıllarına damga vurdu,harika oyuncu' diyenler var.
asla kıvanç tatlıtuğ,kenan imirzalıoğlu,halit ergenç gibilerine erişememiştir. *
onu geçtim; tolgahan sayışman, çağatay ulusoy, buğra gülsoy,bülent inal,erdal beşikçioğlu,engin altan düzyatan,engin öztürk,rıza kocaoğlu, aras bulut iynemli, engin akyürek kadar bile başarılı olamamıştır.
medya önünde sıkça olması dışında neyi var ki bunun ?

siktiriboktan bir lise dizisi ile mi etki yarattı ? *
sıradan aşk dizileriyle mi etki yarattı ? *
tutmamış projelerle mi etki yarattı ? *

elle tutulur iki tane olayı var bunun :
1. si muhteşem'deki yan rolü.
2. si şimdiki dizisindeki başrolü.

ki o dizilerde de kaan urgancıoğlu,kerem alışık, halit ergenç,okan yalabık, mehmet günsür kadar etki yaratamadı.

e ne diye şimdinin kadir inanır'ı, tarık akan'ı, ediz hun'u muamelesi yapılıyor buna ?

medyamız sağolsun iyi şişiriyor.
bizim insanlar da kanıyor.
hayırlı kanmalar....

not: trollük yapmıyorum.
çok ciddiyim yahu !
Doğrudur. Aslında o da hepimiz gibi birisi.

inanmayın böyle kişilere bunlar hep makyaj yakışıklısı.

Yoksa biz de onlar kadar yakahaha değiliz lan. Adamlar harbi yakışıklı.
Herkes tarafından bilinen gerçekliktir.
tipsizliğin kitabını yazan burak özçivit'in aslında tırı vırı tırt bir balon olmasıdır.

(bkz: üflediler söndüm)
Yetenekten anlamayan bir takım cahil ergenlerin zoruna giden süper ötesi müthiş gerçekliktir.
adamın yakışıklılığını ve kariyerini kıskanan bir takım malların iddiasıdır. oysa adam 10 numara jöndür. bunu son dönemde kanıtlamıştır.
aynı zamanda bıyıkları olan aynı zamanda esmer ve çok şirin bir balon evet.
Güzel şişirmişler ama ağızlarına sağlık.
(bkz: siklenmemek)
Oyunculuk yeteneği olmayıp sadece bıyıklarıyla parayı kazanan ve o kadar da yakışıklı olmayan Burak özçivit'in şişirilmiş bir balon olduğu gerçeğidir.
Şüphesiz ki kimsenin inkar edemeyeceği yadsınamaz gerçekliktir.
Koray avcı'nı kötüleyen insanların olduğu ülkede buna iyi diyenlerin olması normal aslında.