bugün

Bence iyi bir forvet. Gol atsın yeter, zaten bir forvetten istenen tek şey de bu değil mi ?
Not: Fenerbahçeliyim.
Bazen çok kolay goller kaçırıyor ama çok zor pozisyonlarda da bitirici vuruşlayapıp takımını sırtlıyor. Az önce attığı golde de harika bir plase yaptı.

Kimne derse desin en iyi yerli forvettir kendisi.
Guslü sonunda almış.
Adam kendinin attığı golden başka kimsenin golüne sevinmiyor bu yönünü sevmiyorum.
Bugün işini yaptı. Yalnız gelecek sezon 2 sağlam golcü almamız şart.
şikecilerin en büyük kabusu.
BULGARISTAN macindaki oyunu mükemmeldi. Hele 2. Gol hakikaten birinci sinif bir forvet vuruşu.
Begenilesi, formunu yakaladiginda cok iyi bir forvet.
Her zaman beğendiğim oyuncudur kendi yere atıp emek hırsızlıgı yapmasa iyi olacak.
Bana barni moloztaşı ve fred çaqmaqtaşı hatırlatan dengesiz futpolçu.
türkiyenin şu an en iyi forveti.
2014-2015 futbol sezonunda 28'i süper lig, 2'si türkiye kupası, 1'i süper kupa, 5'i de şampiyonlar ligi olmak üzere toplamda 36 kez forma şansı bulmuş ve bu maçlarda 22 gol atıp 5 asist yapmıştır.
galatasaraydan sonra milli tak8mda da bizleri ayar etmeye devam eden forvetimiz.
gol kaçırdığı zaman -yani çoğu zaman- anası babası ölmüş gibi üzülen ve bunu yüzünde yansıtan futbolcumuz.
Beleş ve hak etmediği golleri atan oyuncu.

Yerlere yatarak insanların hakkına çok girdi.Galatasaray gibi bir takımın forveti olmayı kesinlikle ve kesinlikle haketmiyor.Drogba gibi bir oyuncu ile oynayıp kendini geliştiremeyen birisidir.Beceriksiz olmasına rağmen anlamsız egoya sahiptir kendisine sahip çıkan tek kişi selçuk inan'dır.ikisi zamanında Fenerbahçe'de emre ve Volkan'ın yaptığı gibi bir yapılanma kurmak içindedir. Bu takımdan ne oyuncular geldi geçti sizide bigün şutlarlar.
milli maçlarda kaçırdığı her golle birlikte bolca sövülen futbolcu.
kazma diye anılır.
Lazio'nun istediği futbolcu.

Gider mi Ya da gitmek ister mi?

italyan hakemini aldatmak kolay mı? Lazio'nun hocasına trip atmak kolay mı? Rahat pozisyonda Golü kaçırdığında önce başı 2 eli arasına alıp sonra takım arkadaşlarına bağırabilir mi yoksa lazio'da kendi takım arkadaşlarından tane tane fırça mı yer?

Gs ile yaptığı son ballı sözleşmeden sonra gitmez. Lazio tırt gelir artık.
Hayim'in farklı bir versiyonudur.

(bkz: hayim düştü)
bu yıl kariyerinin zirvesine oynayacak futbolcudur.

öyle umuyoruz diyelim.
süper ligte son 5 sezondur +16 gol atan forvet oyuncusu
ne kadar eleştirilse de, ne kadar kaçırsa da son 5 yılda yakaladığı istatistik muazzamdır.
oyun içerisindeki karakterini sevmem ama bi sempatim var puşta
kıraaaaaaal
not ; aşırı fenerliyim
dünya çapındaki santrafor.
Şaka yapmıyorum gerçekten iyi forvet. Artıları eksileri bir yana huntelaar veya Mario gomez gelse ondan daha çok gol atamaz. Birisi real madrid , milan öbürü bayern münih in forvetiydi.
Alex in bile avrupada sayılı golcülerden dediği, Cantona nin övdüğü , avrupa nin gözde kulüplerinden teklifler alan ülkenin en iyi golcüsü. Bizim sözlükteki ustaların gözüne giremiyo sadece.
Eski sevgilime benzeyen Galatasaraylı forvet.

Bir de çok seviyorum yani öyle böyle değil, benimle baklava paylaştı ondan seviyor da olabilirim. Salak triplere giriyo bazen ama olsun, seni böyle de seviyoruz.
Hayatındaki en büyük başarısı robin van perise'yle kıyaslanması olan arif erdem'in öğrencisi, taklacı.
mental olarak hazır olduğunda eyvallah bulunmaz bir forvet ama sorun orda her maç mental hazır olmuyor.

ama fizik olarak hep diri adam demek çalışıyor.
güncel Önemli Başlıklar