bugün

şuan rakam 8 milyon euro civarında.eğer 10 milyon euro verildiğii taktirde yolcudur abbas.

%25 i de trabzonspor'a gidecek transfer parasının.

gerçekleşmesi an meselesi olan transfer.
inşallah gerçekleşir diye dualar ettiğim transfer.
umut buluta kalma ihtimalimizi düşünerek gerçekleşmesini istemediğim transferdir. zlatan gelirse tamam da umut'a kalırsak sıkıntı büyük.
Bence gitmesin West ham United kim amk yaa.

bitirir kariyerini..
10 milyon euro ya gerceklesmistir. Ertem şener söyledi ne kadar doğru bilemem.
ertem kim amk.
gerçekse adaklık koyun almaya gidiyorum.
burak yılmaz için iyi olacak transfer. zira yabancı hayranı olan galatasaray taraftarı yerine orada en azından düzgün saygı görür. evet.
bilic ısrar ediyormuş. sözlü teklif yapılmış.

http://www.habergzt.com/b...mazi-almaya-kararli/6169/

isteyebilir alternatif olarak, bilic carol'dan pek memnun değil ama 31 yaşındaki adama o kadar para vereceklerini sanmıyorum.
galatasaray'dan aldığı paraya yakın bir para vereceklerini de hiç sanmıyorum.
görsel

gerçekleşmesi dileğiyle. her iki taraf için de iyi olacaktır.
imza töreninde top sektirip kendini yere atar.
7 milyon euro karşılığında gerçekleşen transfer. evet.
bilic ne yapıyorsun amk dedirtir. al işte ntv spor' a bi malzeme daha çıktı.
premier lig de yanında kimse olmadığı halde düşüp bir de penaltı kazanılma kuralı olmadığından dolayı başarısız olacak tranaferdir.

ulan türkiye gibisi var mı be. gözünü sevim böyle ülkenin...
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Orda da atsın kendini 1 tane penaltı alırsa götüm.
Satın gitsin bu yamyam taraftara fazla bile. Adamın değeri bilinmiyor. Gidince çok iyi işler yapar
Gönderildiğine sevinen galatasarylilari hayretle izliyorum.Sanki elinizde çok iyo forvetler var da Burak oynuyor ve onlar yedek kalıyormuş gibi davranıyorsunuz.Burak oynamazsa Umut ve Sinan oynar.Sizce saydığım futbolcular Burak tan iyi mi? Bir de transfer yasağı gelirse ne bok yiyeceksiniz o da var.
akp doneminde olmustur.*
Umutla beklenen transfer. Bak bak fotomac manseti atan "kivrak" zekali yayin yonetmeni tandansi yakaladim. Umut bulut hesaaaabi.

Ben west hamin hesabina elli sterlin yatirdim agalar. Aciklama kismina da:

"Bunu bi tesvik sayin. Transferi bitirince asil cukkayi izleyin. Alemde ismimiz, duvarda resmimiz var olm şşşş"

Yazdirdim. Tasin altina elimi soktum allahim sen kurtar.
6 milyon avroya bitmi$ transfer.

Bilic taniyor burak i. Nasil oynatacagini da bilir.

Ama bence 4 2 3 1 sisteminde tek forvet oynatacak.
Bilic buragi babasinin hayrina istemiyor, isi son dokunusa kadar getirebilen takimda burak is yapar. Ozellikle trabzon ve galatasarayda da bunu yaptigi donemler oldu. Kosulari iyi ve ceza sahasi yakinlarinda cabuk, sutu, gol vurusu da fena degil. Hepten itin gotune sokulacak bi futbolcu degil.

Ama galatasaraya faydasi yok. Cunku takim oyununa katki saglamiyor, top tutamiyor, pas istasyonu olamiyor. Galatasarayda oyun kuran, oyun tutan kanat yok. Yine oyunu tutan bi ortasaha da yok. Beklerin oyuna katkisi da nerdeyse yok. E bu takimda burak napsin, anca kufur yer top ezdikce. Cunku oyun yani top burakin is yapacagi bolgeye kadar gelmiyor, gelse de kalmiyor. Zaten galatasaraya gelirken de bu boyleydi ama baska yerli alternatifi yok diye alindi. Al buragi besiktasa koy orda da cok is yapar yine kralliga oynar ama galatasaray takim olarak yarak kurek bi durumda, organize hucum yillardir yapamiyoruz. O yuzden burakin gitmesi kendi adina daha hayirli. Galatasaraya hayirli olmasi icinse yerine bilegi duzgun, kuvvetli bir forvet alinmasi sart. Yoksa bizim icin bi hayir yok.
Ben gündemden baya uzak kalmışım amk ne oldu kesin anlaşma sağlandı mı, bitti mi transfer?
fanatik ruhlu romantik taraftarlar tarafından sevinçle karşılanmış felaket haberi.
ifrit oluyorum sizin bu burak nefretinize.

yahu türkiyede bana bir adam daha gösterin burak gibi. yerli ya da yabancı. 7 maçın 4 ünde gol atmış istatistik olarak. böyle boktan bir galatasarayın kaybetmemesi gereken beş adamdan biri.

neymiş efendim çok kaçırıyormuş. ulan bulduğunu atan adamın zaten bizde ne işi var. elbet kaçıracak. türkiyenin en çok pozisyona giren adamı burak. hepsini atsa zaten 50 gol yapar.
size göre gol kaçıran orospu çocuğu. gol atan kahraman. ülkecek ortasını bulamadık zaten.