bugün

Jipinden inen burak Yılmaz'ın otobüsün kapısına vurması sonu cereyan eden olaylar silsilesi.

Biri diyor babam yaşındasın, diğeri diyor senin yaşında oğlum var. Galiba anlaşabildikleri tek nokta bu..

https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=YK53lAcx0xM
Kim bilir ne cekti diyen teyzeye iptal oldum yalniz.

Olur boyle seyler. Gerci simdi turk medyasi bunu ulke gundemine oturtur ama...
şoför tepki gösterince kendisini acılar içerisinde ve döne döne yere atıp atmadığının merak edildiği mevzudur.
Yine burak elinden geldiği kadar alttan alıp fazla tepki göstermemiş. Allah muhafaza emre beleşoğlu olaydı daha kotu olurdu.

Burak yine efendiliğini korumuş..
Sopayı görünce geri kaçması baya komik olmuş. Bu futbolcular Cidden sıkıntılı tipler. Doğru düzgün eğitim yok erken yaşta parayı bulunca ora bura oynuyor. Helal olsun şoför abiye. Evet.
sebebini anlayamadığım olay.

o değil de 0:45'te teyzenin "ne çekti kim bilir" demesi. allahım güldüğümü belli edemiyorum smiley yok bişey yok yeter be.
Olayın öncesini de öğrenmek lazım doğru yorum yapabilmek için. Herkes Burak'a yüklenmiş ama yanı başında sopa taşıyan adamda pek masum sayılmaz hani.

not : van persie spor
Teyzenin " ne çekti kimbilir ? " deyişinden sonra koptuğum olay.
- ne var len
+ bak abiii
- buyur karşim
+ yengemler nasıl
- elhamdülillah
+ e hadi iyi yolculuklar
- sağol karşım..
trafikte sabırlı stresten arınmış olacaksın.herkese eyvallah diyip geçiceksin.

ne gerek varki böyle şeylere.
"işte gerçek burak " dedirtir. atatürk ne demiş ; ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim .
" penaltı olur " da dedirtir.
Burak yılmaz olay sonrası şu sitemde bulundu. Böyle iett söförünü asyada göremezsiniz.. Çin başka bir yerdir.
Anlam vermeye çalıştığım görüntü. Kafada bir çok soru işareti oluşturmuştur. Cevaplanması gereken sorular;

1- ne oluyor da burak otobüsün camına vuruyor?

2- dayı nasıl öyle hızlı sopa çekiyor?

3- Burak böyle kavga etmeyi nereden öğrendi?
dört büyüklerde top koşturup, a milli formayla 48 maça çıkıp 22 gol atan burak yılmaz'ın, tinerci muamelesi gördüğü kavga olarak tarihe geçmiştir.

ulan hala gülüyorum *
"yaşanan kavgada ben de kendisini haklı buldum.

bu iett şoförlerinin büyük bölümü maganda oluyor. kazalarda falan kendilerine torpil geçildiği için bir göt kalkıklığı meydana geliyor ve araç sürerkenki adlî olabilecek olaylarda çok rahat davranıyorlar. direkt olarak tehdit edişi ardından sopayla olan girişimi bunu gösteriyor zâten.

bir de burak'ın o durumda kaçmasına gülenler olmuş. sözlükte herkes 1.90 boyunda, kaslı, boksör, judocu falan olduğu için onlar kaçmaz zâten. vücuduyla para kazanan biri için ise darbe almak oldukça kötü. bir oyuncunun hemen yüzünü muhafaza etmesi gibi o da mantıklı olarak geri çekilmiş. normal birisi olsa ilk darbeyi savuşturup ardından kavgaya tutuşmayı göze alabilir ancak bu futbolcular pek güzel bir hamle değil.

ben gülemedim yani, herkes komik bulduğu için o beklentiyle açtım kendimi de zorladım ama olmadı. aksine bir kaç kez tanık olduğum için sinirlendim bile. hele o sonradan olaya dâhil olan, otobüste kendini tutanlara güvenen çocuğa iyice ayar oldum."

http://gss.gs/2083321

bir de tuttuğu takımdan mütevellit direkt olarak burak ile dalga geçmeye çalışan ancak beyni yetmeyen kitle var ki asıl komik durumda olanlar onlar. espri yapmaya çalışmışlar bir de o kıt akıllarıyla.

kendilerini tehdit edip, üzerine sopayla yürüyen iett şoförleri görmek dileğiyle o vakit...
burak'ı savunanlar boş yapmayın . bu adam, trabzonspor'da iken kendine pas atmayan takım arkadaşlarına ana avrat küfür eden bir adamdı. prim yüzünden kankaları arda ve selçuk ile çeteleşip milli takımda huzursuzluk çıkaran adamdı.

kendini yere atıp emek çalmalarını söylemiyorum bile. kendisi zaten geçen gün trtspor'da röportajda söylüyordu, kendimi yere attığımda olmuştur diye. karakterini biliyoruz yani, boş yapmayın o yüzden. otobüsün camına tokat atmalar falan. dayı keşke sopayı kaldırmışken vursaymış aqdum çocuğuna.
Ne çekti kim bilir?
ne kadar sevilmediğini öğrenmiştir. bir daha el aleme güvenip de dayılık yapmaz. sandı ki ; hayranları her tarafta dolu.
olayı bilmem, burak yılmazı da pek sevmem ama işin içinde iett şöförü ve sopa varken burak yılmaza bu kadar yüklenmek yanlış. bi kere bu otobüs şoförlerinin %90'ı sebepsiz dayağı hakeden dallamalar. adam abi diye giriyor otobüse lavuk sopa çıkarıyor. g.tüne sokulması gerek o sopanın.

o değil de o teyze ne çektiyse aynısından istiyorum.

t: hoş olmayan hadisedir.
fatih terim bu tarz pozisyonlar için burak yılmaz ile konuşup kendini geliştirmesi için kişisel çalışma programı yapmalı.
hakemi mete kalkavan cüneyt çakır filan sanmış olabilir. pardon ondan önce belki maçta olduğunu sanmıştır.
önce harika bir hücum sergilemiş sopayı görünce de harika bir geri kaçış sergilemiş. Adam çine bi gitti unuttular kimse de tanımamış gibi videoda.
Teyzenin ne çekti kim bilir demesi yarmıştır adeta.
o değil de, burak neden cama vuruyor orda. şoför aynaya falan da dokunmamış.
güncel Önemli Başlıklar