bugün

galatasaray'dan hayatım boyunca ayrılmayacağım diyen torinolu şabandan hallicedir.
götten uydurma bir haber. burak için resmi açıklama adresi twitterdır. o açıklamayı yaptığı tarihte galatasaray ile ilgili de bir durum yoktu. ne deseydi trabzonda oynarken ben gidiyorum mu deseyi

(bkz: fotomaça inanan mal)
bir "mehmet topuzun beşiktaş forması giyip fenerbahçeye imza atması" değildir.
fotomac ın haberine göre ibaresi gerçeği göstermektedir.
Yalan cümleler dizisidir. Bu tarz haberler daha çok çıkacaktır.
(bkz: götüm haber ajansı)
klasik burak yilmaz iki yüzlülügüdür. Ayni adam kendini bariz yere attiktan sonra feryat figan hakeme kosar, faul bekler ve hakemleri tribünlere atar. Böyle karakterli(!) oyuncular da zaten ancak galatasaray gibi bir camiaya yaraşır.

bi gün öyle bi gün böyle.
(bkz: futbol fahişesi)
yalandır. hayır yalan söyleyen burak değil basın ve bu haberleri buraya taşıyan zavallıdır.

1- ilk haber ne diyor fotomaç telefonda görüşmüşler diyor. fotomaç ronaldinho başkan beni al diye haber de yaptı.

2- bir twitter açıklamasından bahsediliyor bahsi geçen haber için.
"burak, gazetelerde bugün bu yönde çıkan haberlere twitter hesabından yaptığı 2 açıklamayla yanıt verdi. burak, twitter hesabında, "her gün benim ağzından benimle alakalı bir şeyler yazılıyor. bunların hiçbiri benim ağzımdan çıkmadı" ve "bugün türkiye'de oynamak istediğim takımla alakalı konuştuğum yazılmış. kesinlikle yalandır. ben hiçbir takımla alakalı tek kelime konuşmadım" ifadelerini kullandı"
ne diyor burada benim ağzımdan böyle bir şey çıkmadı. yani ben başkanı arayıp galatasaray söylentileri yalan demedim ve hiç konuşmadım. demek haberi taşıyan türkçe bilmiyor.

3- şu anda basketbol takımında ilkan karaman diye biri var fülker'e imza atmadan 3 gün önce galatasaray'la ilgili güzel güzel konuştu takıma katılmak için nasıl heyecanlandığını anlattı ne oldu? alttaki bu haberin linkidir.

http://www.hurriyet.com.t...or/basketbol/21234067.asp

4- yahu alacağı için dava açmak ne zamandan beri suç oldu. ve bilmez misiniz varsa vekaletli bir avukatınız alacağı komisyon için ota boka dava açarlar. bu arada alacağını istemesine laf atan kişi önce takımındaki egemen adındaki vatandaşa baksın.

5- http://www.futbolingo.com...34257/bir-yere-gitmiyorum bu linkin haberi burak'ın 3 sezon önce yaptığı bir konuşmaya götürüyor bizi. burak geçen sezon 33 gol ondan önceki sezon ise 19 gol atmıştı. haberin tarihi 05.06.2011

6- ısrarla fotomaç adındaki palavracı gazetenin iddiaları tekrarlanıp tekrarlanıp farklı haberler diye sunulmuş. sözde linkler başka lakin haberin kaynağı fotomaç.

edit: arkadaş dayanamamış eksilemiş çünkü tüm iddialar tek tek çürütüldü. bir de şu anda fenerbahçeli iki sporcunun nasıl fenerbahçe'ye transfer olduklarını hatırlattık o da zoruna gitmiş galiba.
ilkan karaman'nın ve egemen korkmaz'ı görmeyip içlerinde patlayan burak'a saran trol söylemi.
transfermarkt'ın haberini kaynak veriyor onlarında kaynağı türkiye ve haber tarihi behey ebleh 05/06/2011 adam uzatmış mı sözleşmeyi? uzatmış.
http://www.hurriyet.com.t...or/basketbol/21234067.asp bu söyleşiyi yapan kişi 3 gün sonra fülker'e transfer oldu.

alın bu da egemen korkmaz'ınız
http://www.haber1903.com/...emen_cilesi_bitmiyor.html

şimdi git su iç. ve adamsan bu iki kişi hakkında da bir şeyler yaz. tabi adamsan ve derdin gerçekten dürüstlükse.
Bir fatihintakendisi basligidir.

Olm adam cok iyi yaa hahhaha. Bi zekeriya alp'i ciddi ciddi istifaya cagirir, bi yaptigi copy pastelerle ugur dundari falan gectim, sherlock havasi yakalar.

Yemin ediyorum okurken tebessum ettiren yegane yazarlardan. Valla o ne derse dogrudur hahhaha.

Tanim: burak yilmaz'in futboldan kesinlikle men edilmesini gerektiren durum.
takmış bebe 2011'deki sözleşmeye. tarihine bakmadan haberi buraya taşıdığı için şimdi iftirasına kılıf buluyor. vay be sözleşme uzatmak ve sözleşmesine 5 milyon'a serbest maddesi ekletmek suç olmuş. fener'i neden tebrik etsin şike yaptığı ortaya çıkmış 3 yöneticisi spor hukuku açısından ceza almış başkanı adli yargıda 6 yıl ceza almış bu fener'i mi tebrik etsin.
fotomaç haberleştirmiş diğer tüm haberlerde de kaynak fotomaç.

soruyorum adamsan söylersin sen http://www.futbolingo.com...34257/bir-yere-gitmiyorum bu linki burak'ın yalancı olduğunu iddia ettiğin için koydun. lakin linkin tarihi 05-06-2011. peki ne olmuş burak sözleşmesini uzatmış. şimdi yalanın ortaya çıkınca da "sözleşme uzattı ama 5 milyon maddesi koydurdu" diye saldırmaya çalışıyorsun. sözleşme uzatmış mı? uzatmış. iftiran ortaya çıkmış mı? çıkmış sayın müfteri.

ilkan karaman ve egemen korkmaz içinde bekliyoruz sizin bu onurlu yaklaşımınızı.

kaptanınız

--spoiler--
Emre Belözoğlu; Henüz 14 yaşındaydı Florya'nın kapısından girdiğinde. Tam 7 sene hizmet verdi Galatasaray futbol takımlarına (paf ve a takımları). Sonra ardına bakmadan italya'ya gitti 4 sene inter forması giydi. Ordanda ingiltere'ye geçti 3 senede Newcastle forması giydi. işte yazının kahramanlarından biri olmasıda tam Newcastle'dan ayrılmasına denk geliyor. Emre Belözoğlu Galatasaray'da, inter'de ve Newcastle'da oynarken çeşitli röportajlarında ne diyor bakın; "Fakat ben Galatasaraylıyım. Kariyerime yurt dışında devam ediyorum ve dönmek istediğimde o gün şartlar ne olursa olsun Galatasaray'a dönmek isterim. Galatasaray'ı çok seviyorum." Günler ayları, aylar yılları kovalar ve Emre 2008-2009 sezonu başında Fenerbahçe'ye transfer olur. Daha sonra verdiği demeçlerden birinde derki; "Galatasaray’a büyük hizmetler yaptım. Çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Kader beni 13 yaşımda Galatasaray altyapısına taşıdı. Daha sonra A takıma çıktım ve çok güzel günler yaşadım. Bu demek değil ki Fenerbahçe’de güzel günler yaşamayacağım. Fenerbahçeli bir genç olarak Fenerbahçe’ye gelmiş olmaktan çok mutluyum." işin tuhafı ise bu açıklamayı Fenerbahçe'li taraftarların forumu olan bir sitede söylemesi. Sevimli görünmeye çalıştı sanırım o günlerde. Tabi bu açıklamalarla ne kadar sevimli oldu oda tartışılır.
--spoiler--

http://www.htspor.com/fut...758391-kucuklugumden-beri
http://www.ligtv.com.tr/h...-gercek-bir-galatasarayli
http://arsiv.sabah.com.tr./2006/05/01/spo98.html
http://www.galatasaray.or...dergi/arsiv/haber/644.php

şimdi git emre'ye dalaş. bekliyoruz bu konularda da başlıklar senden.
şebeklerin bile gülmeyeceği derecede ciddiye alınmış haber

burak yılmaz'a ahlak dersi verenlere bak hele

ayna var verem mi?

hahahahahahaaa..
fülkerle sözleşme imzalamadan 3 gün önce galatasaray diyen ilkan karaman'a laf edemeyen ebleh söylemi. bahane sıralayacakmış basketbol sözleşmesi farklıyımış. egemen hala parasını bekliyormuş. bütün iddiaların yalan ve iftira hala gelip özür dileyeceğine laf atıyorsun. o da doğru siz "şike yapmadık ama şikeye ceza kalksın " diyen bir camiasınız. burak nasıl içlerinde patladıysa hala çıkaramadılar.
yalanlarını örtbas etmek için sözde espri yapan kişi söylemi. iftira atıyor bir link veriyor. orada burak "ben trabzonda kalacağım" diyor. lakin haberin tarihi 05/06/2011. işte bu zavallı yalancı bu tarihi görmediği için bunu yalanına destek olarak buraya koyuyor. sonra kendi de farkına varıyor iftarısına kanıt olarak kullandığı haberin alakasız olduğu bu sefer sözleşmesini uzattıp 5 milyon maddesi koydurmakla "suçluyor". suça bak sözleşme yapmış ve lehine bir madde koymuş ve suç olmuş.

bir de utanmadan fotomaç ve ondan alıntı yapan haberleri buraya koyuyor. ne olmuş "burak başkanı aramış bir yere gitmiyorum" demişmiş. kanıt yok. öyle diyorlar. ardından olmayan tweeter hesabından açıklama yapmış bir başka haberle ilgili.

--spoiler--

burak, gazetelerde bugün bu yönde çıkan haberlere twitter hesabından yaptığı 2 açıklamayla yanıt verdi. burak, twitter hesabında, "her gün benim ağzından benimle alakalı bir şeyler yazılıyor. bunların hiçbiri benim ağzımdan çıkmadı" ve "bugüntürkiye'de oynamak istediğim takımla alakalı konuştuğum yazılmış. kesinlikle yalandır. ben hiçbir takımla alakalı tek kelime konuşmadım" ifadelerini kullandı
--spoiler--

kendi koyduğun yazıyı okumayacak kadar aptal mısın? ne diyor burada benim ağzımdan çıktığı iddia edilen sözler yalan. lakin arkadaş bir yalanlama yazısını -ki ona mı ait hesap belli değil- kanıt olarak kullanıyor.

bu arada ilkan karaman'ın durumunu bilmediğini de son yazdığı ile belli etti.
arkadaş yalan söyledikçe yalanlara batıyor. burak doğru moskova'ya gideceğim demiş lakin anlaşamamış galatasaray'da bonservisini yatırıp almış. birinin bonservisini yatırıp almak ne zaman suç oldu ya da böyle giden futbolcu ne zaman suçlu oldu. ulan real'de figo'yu aynı şekilde transfer etti.

hala ilkan, egemen ve emre konusunda da ahlakları ile ilgili başlıklar bekliyorum bebe.
burak yılmaz'ın içlerinde patlaması sonucu dertlere gark olmuşların kuruntusu.

emre'nin açıklamalarını, ilkan'ın gelmeden fülkerli olmadan 3 gün önce yaptığı açıklamaları, efsaneleri rıdvan'ın galatasaray forması giyip hatta peşinat alıp fener'e gelmesini hiç görmezler. ulan ne soktu ki size böyle 40 metreden gol atsa bir kulp bulmaya çalışıyorsunuz.
seve seve gelmezsen getirmeyi biliriz ulan. *
emre belözoğlu'nu bünyesinde bulunduran takım taraftarlarınca irdelenen konudur. ulan burak, emre gibi önce "söz konusu olamaz ben galatasaray'ın çocuğuyum" gibi laflar edip sonra "ben zaten hep fenerliydim" cinsinden bir fırıldak değildir hiç değilse...
emre belözoğlu ve ilkan karaman konusunda da aynı "ahlaki" söylemleri beklediğimiz kişi söylemi. asıl komiği hiç bir konuşmada "galatasaray'a gitmiyorum" diye bir ibare yok. eee ne de olsa galatasaray forması giyip poz vermiş ve üstüne peşinat almış rıdvan efsaneleri.

http://www.turknostalji.c...ografin-hikayesi-379.html

--spoiler--

Koyu bir Fenerbahçe taraftarıydım... Ama ne zaman futbola profesyonel olarak başladım, o olay bitti... Ben Boluspor'da oynarken Boluspor'u, Sarıyer'de oynarken Sarıyer'i tutuyordum... Fakat, gitmek istediğim takım Galatasaray'dı... Zaten bana istanbul'un büyük takımlarından Galatasaray sürekli teklifte bulunuyordu... Bana da cazip geliyordu. Fenerbahçe'ye transferim bir günde oldu... Galatasaray ile anlaşmıştım. Formasını da giydim... Bildiğiniz gibi çok tartışmalı bir transferim oldu. Bu konuda haklı olduğumu iddia edemem, aksine çok haksızlık ettim... Özellikle Galatasaray'ın idarecisi Ergun Gürsoy'a... Çok sevdiğim, saydığım bir insan. Fakat tabii araya kıramayacağım insanlar girdi. Devreye onların girmesinden sonra, olay bu şekilde sonuçlandı...
--spoiler--
bu başlık neden sol frame de duruyor diye düşündüren konu.
yamulmuyorsam burak yılmaz'ın attığı her golden sonra hortlayan başlık.

yani bilin ki adam sadece topu kaleye sokmuyor eheh
bu sefer neden hortlatıldığını anladığım başlık. macarlara kadıköy'de gol atıyor bu kadıköy sakinleri gol kendilerine atılmış sayıp hemen bu başlığa geliyorlar.
(bkz: burak yılmaz ın beni kıskananları öpüyorum demesi)