bugün

burak için yanlış hamle olur, italya kendisi için uygun bir lig değil gibi görünüyor.

bir çok hantal stopere sahip takımın oynadığı premier league de çok daha başarılı olabilir; illa gidecekse ingiltere ye gitmeli.
yanlış haber hacı. fiorentina fakir kulüp amk. yıllık 3.5 milyon euro ile 15 milyon euroyu veremezler.
eğer verilen rakam 15 milyon euro ise ünal aysal'ın tüccar zihniyle gözü kapalı gerçekleştireceği ve fatih terim'le arasındaki son bağlarında kopacağı transferdir.
burak yılmaz'ın italya'da başarılı olacağı da muammadır zira oyun yapısı italyanın sert savunmasında pek başarı sağlamayabilir. bundan da önemlisi fiorentina onun için bir basamak olacaktır ancak bastığı yer onu ileriye de zıplatabilirken kendisini 2 sene sonra chievo semalarında da bulabilir.
şuan benim düşünceme göre, türkiye ligi italya liginden üstün bir durumdadır. yanlış bir karar.
doğru olması muhtemel haberdir. fiorentina jovetic'i 35 milyon euro'ya okutma peşinde. yerine de kaliteli bir santrafor istiyorlar.

açıkçası ben roma , napoli yada atletico madrid gibi bir takıma gidebileceğini düşünüyordum zira fiorentina jovetici sattıktan sonra daha büyük paralarla daha isimli bir santrafor almak ister diye düşünüyordum.

ama tabi ateş olmayan yerden duman çıkmaz demekki fiorentina burak'ı da listesine almış.

bazılarının fiorentina'yı küçümsediğini gördüm. e haliyle güldüm. bu sezon milan'ın hakem sayesinde kazandığı maç nedeniyle son anda 4.oldu. uzun zamandan sonra çok iyi bir sezon yaşadı fiorentina. montella'nın katkısı büyük. sanıyorum bu başarının devamı da gelecektir.

sonuç itibariyle burak'ı gerçekten istiyorsa burak için firentina doğru bir adres olur. zira hem antrenörü çok iyi hem de kadrosu çok kaliteli.
(bkz: Hikaye)
burak yılmaz diye aydın yılmazı fiorentina'ya kakalamamızla sonuçlanacaktır.
attan inip eşeğe binmektir. türk futbolcuların avrupada oynama merakı yüzünden liginin vasat bir takımına transfer oma hevesi anlaşılamaz, haber doğruysa yazık olmuş burak yılmaz'a.
gittiyse eger kendine yazik etmistir..
doğru haberse galatasaray ve burak için çok doğru bir karardır. fiorentina da kendisini gösterirse avrupanın dev kulüplerinde bulur kendini.
yapılacak olan yabancı sınırlaması sebebiyle asla gerçekleşmeyecek olan transferdir.
önemli gelişmeler yaşanan transferdir. Burak yılmaz, fiorentina nın kendisine sunduğu imkanları çok iyi bulmuş ve kabul etmiştir. Lakin yönetim burak yılmaz'ın bonservisi için yapılan teklifi henüz kabul etmemiştir. Umarım etmez de.

Eğer transfer gerçekleşir ise burak yılmaz hayatının hatasını yapmış olur. "en azından" önümüzdeki 3 sezon şampiyonlar liginde yeri garanti gözüken galatasaray'ı bırakıp, kalite ve marka değeri açısından vasatı aşmayan bir takım olan fiorentina ya gitmek çokta zeka belirtisi gösteren bir durum değildir kanımca.

Transferin gerçekleşmemesi dileğiyle..

(bkz: arap sen gitme)