bugün

nefes alabiliyor.
2 metreden topu havaya dikmek.

bu konuda sabri ile beraber dünyanın en ileri gelenlerindendir kendisi.
(bkz: ofsayt)
hepimizden zengindir.
zenginin parası züğürdün çenesi.
Kendine küfür ettirtmek.
yedek oynaması .
(bkz: forvetçilik)
(bkz: gol atmak)
Deli danalar gibi o kır benim bu kır benim yuvarlanmak.
çok net goller kaçırmak. Sürekli ofsayta düşmek. Oyun tekniğine ve oyun okuma kabiliyetine bir türlü sahip olamamak. Vs.
yere kendine birakmak adam bu isin profu.
kaçırdığı gol sonrası kafasını iki elinin arasında ovuşturması. o hareketi kaçırdığı golden daha çok sinir ediyor beni yeminle azını burnunu kırasım geliyor.
tik olmuş adamda o hareket. insanı uyuz ediyor.
gol atıp şikecileri susturmak. evet.
yedek kalmak

eskiden plase atmaktı , dünkü maçta gördük ki o da bitmiş

yaşlanıyor abi bu adamlar , drogba değiller ki 37 sinde de oynasınlar , türkiye'de bala göte patlayıp yıldız olan adamlar bunlar , avrupa kalitesinde bir fizikleri , bir eğitimleri olmadığı için 30 larda yavaş yavaş teslim bayrağını çekiyorlar

son yıllarında etkili oynayan kaç isim var ? tümer , necati , emre , yusuf şimşek , bu isimlerden başka aklıma gelmiyor hücuma yönelik türk oyunculardan 30 undan sonra formunu koruyan veya artıran bir isim.
Uçmak.

Bence uçan adam sabri ile akrabalığı var.
Oynadığı futbol ile değeri arasındaki o aptalca uçurumlu futbolcu. Hani birkaç iyinin yanında sende iyi gözükürsün ya , burak bunu en iyi kullanan kişidir , yoksa ne ayağı iyi nede başka yeri , çocuk yapması bile manidar bir durum.
Ofsayta düşmek. Güzel düşüyor allah için. Evet.
iyi kötü bisey yapsa yazicam da adamın yaptığı bisey yok ki.
Kaleciyle karşı karşıyayken dağlara taşlara yapmak.
Mario gomezi,Van persieyi iyi forvet sanan çomarların laf atmaya çalıştığı koca yürekli adam...

ulan çomarlar hangi adamınız 4-5 yılda 100 golü geçti..
görsel
Düşmek ve sonra kalkmaya çalışırken tekrar düşmek bunda çok başarılı.
şikecileri göt etmek ve gol atmaktır. evet.
çalmak ve aldatmaktır.
Düşmek.

görsel