bugün

beşiktaş' ın renklerine gönül verdiğini her zaman söyleyen burak yılmaz' ın seferberlik yapılarak beşiktaş' a transferidir. muhtemelen sezon sonunda sözleşmesindeki 5 milyon euro' ya serbest kalır maddesinden yararlanılarak gerçekleştirilecektir. beşiktaş ise öncelikli olarak takası düşünmekteymiş.

http://besiktasyorum.com/2012/04/16/burak-bombasi/
bildiğim kadarıyla sözleşmesinde avrupa'dan gelecek teklifler için 5 milyon euroya serbest kalır ifadesi bulunduğundan 5 milyon euroya gerçekleşmeyecek transferdir.
5 milyon euroya ancak bir avrupa kulübüne transferi halinde serbest kalabilir.ama hülle yoluyla alınabilir.yalnız burak bunu kabul edermi kendisini var eden trabzona bunu yaparmı bilemiyorum.ben açıkça burak'ın yurtdışında bir takıma transfer olacağını 1-2 sene oralarda oynayıp dikiş tutturamayınca kendisini g.sarayın alacağını tahmin ediyorum.
gerceklesmesı durumunda '' profesyonelliği'' bir kenara bırakıp ''hassiktir lan lafının arkasında dursana'' denilebilecek olaydır.
Şenol güneş in isteği doğrultusunda yapılmak istenen transfer. Şenol güneş sayesinde parlayan burak olur demiş ancak çin kulübü sıkıntı çıkartıyormuş yinede oluru var diyorlar.
Beşiktaş taraftarına hakarettir.

isterse kanı siyah beyaz aksın, o herifi takımda görmek istemem.

Futbolu bırakınca gelsin yönetici olsun, o ayrı mesele.
Burak yılmaz ile beşiktaş yöneticileri yarın sabah antalya da görüşecek transferi. Beijing 6.5 milyon euro istiyor beşiktaş 5 milyon teklif ediyor.

Beşiktaşlı arkadaşlar yok allah korusun falan demiş ancak suan ki beşiktaş kadrosunda burak rahat en az 15 gol atar. Tam şenol güneş lik adam. Mario gomez i abartıp duruyorlar ancak attığı goller hep beşiktaş ın sistemiyle alakalı şenol güneş faktörü yani. Eli ayağı düzgün her forvet beşiktaş ta bu patlamayı yapar zaten. Aha yazıyorum buraya aynı mario gomez bu sene başka takımda tırt olacak göreceksiniz.
saçmalık
burak yılmaz'ın paylaşımına göre olabilir.

http://www.habergzt.com/b...rtaligi-karistirdi/26685/

aman allah korusun.
burak yılmaz'ın menajerinin oyunları.
En az 20 golü var o halde.
memleket hasretidir.
Abubakar ın afrika kupası maçlarına katılacak olması sebebiyle forvet istiyor şenol güneş bu sebeple burak yılmaz gelebilir. Gelirse yarı sezonda 10 gol atar.

Abubakar gibi bir kazmaya tahammül eden bjk lılar bu adama çemkirmesin amk. Şenol hocanın sisteminde iş yapar.
Olm ligde garanti şampiyonluğa oynatır abou ile yorulunca cenk tamamdır. Ama olmaz heralde.
gelmesin!

onun yerine mario gomez i arzular taraftar.

aboubakar şutlanıp gomez gelmeli. klose gibi 36-37 yaşına kadar gomez beşiktaş ta iş yapar.
adam çin'de yıllık 8 milyon euro alıyor, gelir mi lan daha?
yılın kazığı olur ahahahahaha.

görsel
böylelikle bjk ofsayt rekorunu kimselere kaptırmaz.
Ortalığı karıştırmak için çıkarılmış haber.

burak 6X3 yıl olmak üzere 18 milyon Euro parayı bırakıp geri mi dönecekmiş? * ))

yada Beşiktaş burak efendiye bu parayı mı verecekmiş? * )

türk futbolcusunun para aşkı fikret ormanın pintiliği birleşince işin imkansızlığı net ortaya çıkıyor.
basında yüksek sesle bahsedilen transfer. evet.
sanırsın adamların forvet hatlarında lewandowski falan var. burak'a b.k atıyorlar. ulan beşiktaş'ın forvetinde aboubakar, ömer ve cenk var. burak hangi birinden kötü acaba ? merak ediyorum.
burak yılmazın twitterdan şenol güneşli foto paylaşmasıyla ayyuka çıkmış haber. abubakarla olmaz bu iş ama burakla olur mu göreceğiz.
adam tutarlı transfer yapıyor diye cimri deniliyor. hakaret gibi söylenen bu söz bi övgü bence. lan sana mı battı adamın parayı çar çur etmemesi r*nkli.
Ay hadı ınsallah.

Not: gs.
Allah korusun, Allah yazdıysa bozsun dedirtir. Beşiktaşlı olmanın anlamı anlamsızlaşır mazallah.