bugün

ceza sahasına düşen futbolcu tanesi..*
burak yılmazın görüntüsü.
(bkz: beleşçi)
şampiyonlar liginde şu an itibariyle gol kralı olması.
televizyonda yayınlansa bip'ten ibaret olacak düşünceler topluluğudur.
devamlı gol atan bi adam. avrupa nın popüler kulüplerinin gündeminde olan bi adam.

gücünüze gitti di mi kendine yere atan zırvalarından bahsetmeyince.
yumurtalı pide.
duran top.
hiç bir müdahale olmadan sanki silahla vurulmuş gibi kendini yere atabilme yeteneği . Tiyatrocu olacak yetenek var adamda .
seneye real madridte oynayacak sampiyonlar liginde bir sezonda en cok gol atan turk futbolcu. adam atiyomu atiyo, galatasarayin suan ceyrek final mucadelesi veriyor olmasi bu adamin attigi 7 gol sayesindedir. ayrica son vuruslari kotu, kafa atamiyor vs. denildi durdu ama hepsine cevap verdi ve suan fiyati 30m euro civarinda. daha neyin derdindesiniz?
avrupa'dan başka bir kulüpte oynamam demesidir.
özetle: göt.
(bkz: düşmek)
beni utandıran futbolcudur. trabzonspora gelirken takoz dediğim futbolcu şimdi zirveye oynuyor. helal olsun denilesi adamdır.
(bkz: tiyatro)
(bkz: sahne sanatları)
özeleştiri yapmış ve hatalarının farkına varmış futbolcudur.
karambole gol atan kral.
4/4 lük golcü. not: kıskançlık yapmanın alemi yok. adam solla atıyor, sağla atıyor, frikikten atıyor, kafayla atıyor. beleşçiymiş. bunlar hakan şükür emekli olana kadar da böyle konuşuyorlardı lan takmayın. en büyük golcüleri aykut kocaman. onun ezikliği var umursamayın. he diyip geçmekte fayda var.
Fenerbahçe nin yok pahsına gönderdiği bir futbolcu. Değerini kısa sürede ikiye katlayan bir futbolcu.
30 milyon euro.
bir takım kıskanç taraftarlar.
şampiyonlar ligi maçlarında toplam 7 gol atan kazma. kızdırdığı kadar da sevindirir taraftarını. başarılarının devamını dileriz efendim. koştursun sahalarda.
kaliteli forvet. Aynı zamanda son yarım saattir başlık canlandırma çabası.
Ayaklarinin heran birbirine dolanıp düşmesi ihtimali..izlerken geriliyorum vallahi..düstü düşecek diye korkuyorum(bkz: biliyorum çok dramatize ettim ama sizce de öyle değil mi ya)
kapak yada kapakçı. adam itina ile takıyor.