1. 1.
  trabzonspor'daki başarısını gösterebileceği kalite ve stildeki bir lige ve kulübe gitmiştir.
  bekleyelim görelim.
  ... duman6kelimeler
 2. 2.
  henüz gerçekleşmemiş transfer. umarım gerçekleşmeyecek transfer. burak için doğru değil sırf yurt dışında oynamak için yapılacak iş değil yani.
  ... dur hele
 3. 3.
  Saçmalığın daniskasıdır. Gidicen oralarda o soğuklarda oyna oynayabilirsen.

  Ulan italya, ingiltere, ispanya varken rusya ne lan Sadri ye ayıp olmasın dedin ama sadrinin oyununa geldin Burak.

  Umarım Fatih tekke gibi unutulup gitmezsin oralarda!
  ... boltuzlu
 4. 4.
  burak'ın kariyeri için hiçbirşey farkettirmeyecek transferdir. rusya'nın trabzonspor'una gitmek avrupa'ya gitmek oluyorsa bende san marino'ya gidip bir takımda futbola başlayayım futbolcudan sayayım kendimi.
  ... gercek tosun pasa
 5. 5.
  fanatik'in göte gelişinin ilk etabıdır. biz yazmıştık demek için her gün bir futbolcuyu ona buna yazmakla olmaz gazetecilik.

  burak için hayırlı olsun. emenike gibi tutunursa oraya daha büyük bir takıma gider.
  -1 ... gunese yuruyen adam
 6. 6.
  burak'ın harita bilgisini gösteren transferdir. avrupa nerde sen nerdesin burak.
  1 ... jon snow
 7. 7.
  pastaya çilek olmak yerine ziyade kardan adama havuç olmuştur. *
  ... fordcu imam
 8. 8.
  eğer doğru bir haberse burak' ın hedeflerinin ne kadar küçük olduğunu gördüğümüz transfer. yahu van persie bile artık kupa alamadığı için kaç yıllık oynadığı, kaptanlığını yaptığı kulüpten ayrılıyor sen gelmiş nereye gidiyorsun. *

  büyük ihtimalle para uğruna gitmiştir burak yılmaz. eğer büyük bir futbolcu olmak istiyorsan önceliklerin alacağın para değil büyük hedefler olmalı.
  ... edo99
 9. 9.
  Burak'in kendi kapasitesinin farkinda olusunun göstergesi transferdir. Ne gs'nin, ne lazio'nun forvetidir burak yilmaz. Ya trabzonspor'un ya da o ayarda bir takimin isine yarayacagini kendisi de biliyor. Kendisi icin hayirli olur. italya hüsran olurdu.
  2 ... kapucino
 10. 10.
  galatasaray taraftarını üzüntüye boğmayan sevinmesine vesile olan durum. ulan adam şampiyonlar liginde ne bok yiyebilir. o adamı yerler çiğ çiğ. adam ofsayt nedir bilmez. görmedik mi portekiz maçında adamları hazırlık maçında bile zırt diye geri çekildiler here pozisyonda kabak gibi kaldı forvette.
  1 ... nelanpuv