1. 1.
  Sınavında 400 puanlık soru sorup.200 puanlık kısmının doldurması gereken ve sınavın 100 üstünden değerlendirildiği Elektronik mühendisliği manyetik hocası.
  1 ... trda
 2. 2.
  elektromanyetik alan teorisi ve elektromanyetik dalga teorisi sınavlarında 1.5 ile çarparak puanlama yapıp, "size lisansüstü seviyesinde anlatıyorum" diye de sebep gösteren muhterem profesör. evet, asistanına ders veriyordu zaten adam. arkada not alabilen bir o vardı, biz ise kafamızda üç boyutlu canlandırmalarla cebelleşiyorduk.

  de hocam, yunan alfabesini öğrettin de ne oldu? a b c d diyeceğime yaptığım grekliklere bak. gevrek.
  1 ... bl
 3. 3.
  malesef artık 100 puanlık soru soracak olan hocadır. ve sitesinde açıklandığı üzere hepside işlem sorusu olacakmış. http://home.uludag.edu.tr.../Lisans_Dersleri_Main.htm
  (bkz: allah yardımcımız olsun)
  ... elekut
 4. 4.
  elimize veren hocadır.
  1 ... t bag
 5. 5.
  2006-2007 eğitim öğretim yılında o kıl ötesi dersi geçmeme vesile olmuş hocadır. (ikicisini 1.8e takıldığım için alamadım)ilk vizede 250 puanlık soru sormuş 150 puanlık seçip yapın 100 ve üzeri yüz alacak demiştir. en yüksek alan 75 alınca tüm notları 100/75 ile çarparak yüze tamamlamıştır fakat buna rağmen ortalama 24 olmuştur.çünkü çok fazla sıfır vardır. hocamız bunun da çaresini bulmuş ve ödev verme yoluna gitmiştir. isteyene ödev vereceğini ilan etmiş herkes bu teklifin üstüne atlamıştır. ödev bir bilim adamının hayat hikayesini ve buluşlarını konu alan bir biyografidir. herkes bilinen bilim adamlarını almak istemiş bölümde baya bi olay olmuştur bu ödev işi. neyse yazdığım 3 sayfalık ödeve çok iyi deyip iyi not vermesi sonucu dersi cb ile geçememe sebeb olmuştur.

  ayrıca sözlükte arayın biri bir bilim adamının hayatını çok güzel bir şekilde anlatmışsa bilin ki o bir elektronik mühendisliği öğrencisidir ve entrynin yazılma sebebi burak polattır.
  ... declion
 6. 6.
  gördüğüm kadarıyla elektronik mühendisliği öğrencilerinin ileri ve dönem sınıflarında yaratıcılıklarını saçmalık şeklinde ortaya koymalarını engellemek için kavramları temiz diliyle anlatmaya başlamış. kaçırdık treni, ya da tren bir tarafa girdi demek ki...

  (http://home.uludag.edu.tr.../Lisans_Dersleri_Main.htm)
  ... bl
 7. 7.
  bütün derslerinde önde oturmama rağmen az önce dersinden kaldığımı öğrendiğim hoca.
  ... elektron
 8. 8.
  47 puanla ba harf notu aldım, sınıfın halini siz düşünün, bu sene resmen sınıf döküldü, geçen sayısı 5 i geçmemiştir tahminim.
  ... elekut
 9. 9.
  küçük dağları ben yarattım edasıyla ortalıkta dolaşıp, derste sanki asistana ders anlatır gibi ders anlatmasıyla meşhur olan kişidir..
  ... dreamcream
 10. 10.
  çok katı bir bilimsel anlayışa sahip olması ve derslerde anlattıklarını kapabilmek için bana ekstra çaba sarfettiren,hani elektronik okumaya başlamadan önce bi matematik bölümünün bitirip gelinmesi gerektiği hissettiren elektronik bölümü hocalarındandır..alanında aşmış,bilgisi ve matematiği sağlam bir insandır..pek çok fikri bana itici gelmektedir ancak derslerde eğitim sistemine verdiği ayarlar vardır ki insanın aklından çıkmaz ki msela:"aslında sorun sizde değil..tüm eksikleriniz eğitimizdeki önceki dönemlerden kaynaklanmaktadır.eminim ki pek çok önemli dersinize bir manav dükkanını işletemeyecek hocalar gelmiştir..oysa öğretmenlik çok ciddi bir iştir"
  1 ... d@nte