1. 1.
  Sabah sabah sinirden elimi ayağımı titreden ikiyüzlü filistinli mültecidir. israil tarafından Kafalarına bombalar ve çocuklarına rastgele kurşunlar gelmesine o kadar alışmışki burada gördüğü insanlığa ırkçılık der olmuş.

  https://tr.sputniknews.co...ciligi-gazzede-gormedim-/
  8 -1 ... empiree
 2. 2.
  O ZAMAN gazzeye siktir olup gitmesi geren yavşak filistinlidir. ırkçılıkmış. avrupa size köpek muamelesi yapıyor, kapıdan içeri sokmuyor. burada yaşıyorsunuz ve ırkçılıktan bahsediyorsunuz amk ar*pları!
  11 ... serdarsl06
 3. 3.
  Doğru söyleyemdir.

  Yangın uçurtmaları attığınız israil. Okullarını bombaladığınız israil vs.

  En büyük ırkçı sensin. Sattığı toprakta hak iddia eden Filistinli.

  Lütfen dön Gazze'ye. Lütfen git ülkemden.
  18 -1 ... bundy nin kirik kalbi 2
 4. 4.
  Dedelerinin Türk askerinin canlı canlı karnını deştiğini bilmeyen, topraklarını üç otuz paraya yahudilere satıp adamlar işgalci diyen araptır. beğenmiyorsa istediği yere siktirip gidebilir.
  9 ... temirata
 5. 5.
  Bu arkadaşı Çin e eft olarak yollayalım ırkçılık neymiş öyle anlar.
  6 ... muptezell
 6. 6.
  Arap işte, ne eksik ne fazla. Şaşırmamak lazım, nankörlük bunların genetik kodlarına işlenmiş olarak standart pakette geliyor. Ataları da aynıydı.
  9 ... kaptan jack sparrow
 7. 7.
  Tamam ablam o zaman basit bir çözümü var

  Siktir git

  Lübnan, Ürdün, mısır artık soydaşın Arapların yaşadığı bir ülkeye siktir git orada görmezsin ırkçılık.
  7 ... nationalist talk
 8. 8.
  1- 1.Dünya savaşında bize ihanet edip bize karşı savaştılar. 2-Kendileri birçok Avrupa ülkesinin bile kabul etmediği sözde soykırımı kabul eden itler ortamda Türkleri seviyoruz derler, insan işte iki yüzlü olmasın. 3-Kendileri beyinsiz gibi uç beş kuruş için israillilere toprak sattı şimdi onun ağlamasını yapmasınlar bi bakıma bizimkilerde yapıyor bunu bu yüzden çok sıkıntıya gircez. 4-Artık Türkten başka bir ırktan insan görmekten bıktık, istemiyoruz diyoruz hala ısrarla gelip tepki yiyince ağlıyorlar, yürüsünler gitsinler Filistine.
  6 ... attilababurmete
 9. 9.
  görün işte filistinlilerin şımarıklığını. bunlar bizdeki kaçak elektrik bağımlılarından, suriyelilerden daha şımarıklar. bütün dünya ve tüm arap alemi bunların şımarıklığından yaka silkmiş vaziyette.

  madem öyle siktir git ülkene amına kodumun çocuğu.
  3 ... dakandazz
 10. 10.
  Zorla mı tutuyoruz, bak şuradan s. Git.
  3 ... cilekli siirler anam