bugün

(bkz: burc zirvaligi)
gazete ekleriyle astrolojiyi karıştırmış kişilerce kabullenilmiştir.
burçlara inanmak kadar olası bi davranıştır..
yaşamın devamlılığını başkalarının sağladığını hatta alınan kararların çoğunda bile bireyin etkisinin %50'nin altında olduğu durumlarda, yıldız varmış, dünya dönüyormuş, ay denen gezegen bizi şöyle çekmiş, diğeri şu kadar itmiş gibi bir döngüselliğin umrunda olmayan kişi tarafından, bulunulan ortamda gazetenin astroloji köşesini okuyan bireye karşı bir serzeniştir.

hayatın devamlılığı konusu, sözde aydın, özgür neslin kabul etmek istemediği bir gerçektir. halen ülkemizde kişilerin oturmasını, kalkmasını, uyumasını, hatta adım atması bile kontrol altında tutulmaktayken, yemişim burçların bünye üzerindeki etkisini.

inandıkların inanmadıklarından fazlaysa zaten köle olmuşsun demektir. esnek olmadığından zorlamak kopuş sebebidir.
yine de zorlayın!
Basit bir matematik işleminin getirdiği sonuçtur.Hemen işleme geçiyorum:
Problem:Dündaya 6 milyar insan yaşadığına ve toplam 12 burç türü bulunduğuna göre; bir burca ortalama kaç kişi tekabül etmektedir.
6 Milyar / 12 = 500 milyon.
Bu beşyüz milyon kişinin benzer karakteristik özelliklere sahip olması ve bu kişilerle alakalı bir takım genellemelere varılmasının mantıki açıklaması yoktur. Yükselen falan da hikayedir. Sadece farklı bir matematiksel işlem gerektirir * ve neticeye çok da etkisi yoktur.
(bkz: Burcsuz da kalma)
(bkz: burçlara inanmıyorum ama bir ikizler var) *
(bkz: aramaya inanmak)**
aptal olmamaktır.
bu sene başaklar yırtmış hocu. aslansan boğadan şaşmayacaksın zırvalıklarına yıllarca uyuz olan bi bünyeyim. bilmiyorum ait olduğum burcun en dandirik gereksiz tüm zırvalıkları bünyesinde barındırmasındandır belki garezim. bu da mı gol değillik o kadar yani. bu gün bi tespitte bulundum daha bi afakanlar bastı. ne zaman bütün uyuzluğum, hassaslığım ( bu da ayrı bi inceleme konusudur kanımca) üstümde olsa. yani sözün kısası sinir sistemim ne zaman syntax error dese koca koca harflerle, bi şekilde akşamında pencereden dolunayı farkediyorum. inanmadığım bir şeyin kanıtlar sunmasını hazmedemedi bünyem. toplatın yengeçleri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.