1. 1.
    iki bin yıl önce uydurulmuş bir yalana inanmaya devam eden 21. yy'da yaşayan herkes için geçerli söylem. Bilim ve teknoloji bu kadar gelişmiş bir çağda yaşayıp kara kedinin 13 sayısının uğursuzluk getirdiğine inanan ya da nazara inanan insanla aynı zeka seviyesindedir. Batıla şarlatanlara inanan maldır mal kalacaktır.
    4 -8 ... tatardoktor
  2. 2.
    boğa burcu musun yiğidim sen.
    10 -7 ... uzay muhtari
  3. 3.
    burçlara inanan geri zekalıdır

aslanlar hariç de..
    10 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Hak verdiğim önermedir. Yok abicim ikizler burcuymuş da ne zaman ne yapicağını kendisi bile kestiremiyomuş. Çocuklar inanır buna amk.
    2 ... komple satilik teori
  5. 5.
    Temmuz ve ağustos'ta doğmayı başaramayarak aslan burcu olmayan ılıkların ağzından düşmeyen cümle.

Bu annenizin suçu kendinizde suç aramayın. *
    1 -3 ... kivilive
  6. 6.
    burçlara inanan kimseler allah a da inanır ama ne hikmetse evrime asla inanamazlar, akıl alır bulmazlar evrimi. sonra da derler ki insanlar maymundan geliyorsa şimdiki maymunlar neden var? evrim bilgileri, cinsellik bilgileri bu kadar zayıfken asla ders kitaplarında bunların olmasını kabul edemezler.
    2 -2 ... aspirine
  7. 7.
    (bkz: bsgçk)
    -1 ... hektisch
  8. 8.
    burca dikilen asker bayrağı:

Ceviz Oynamaya Mı Geldin

Kayseri-Adnan Türközü-Nezahat Bayram

Ceviz Oynamaya Mı Geldin Odama,
    Nişanlın Da Bu Mu Derler Adama,
    Dayanamam Senin Kara Sevdana.

Aman Aman Olmuyor,
    Es Esini Bulmuyor.
    Kara Yağız Genç Oğlan,
    Niye Gönlün Olmuyor.

Asker Bayrağını Burca Diktiler,
    Küçücük Yarimi Asker Ettiler,
    Ben Doymadan O Yari De Alıp Gittiler

Aman Aman Olmuyor,
    Es Esini Bulmuyor.
    Kara Yağız Genç Oğlan,
    Niye Gönlün Olmuyor.

Asker Oldu Yarim Gitti Kışlaya,
    Ben Beklerim Yarim Gelsin Sılaya,
    Ben Ölmeden O Yari De Bana Yollaya.

Aman Aman Olmuyor,
    Es Esini Bulmuyor.
    Kara Yağız Genç Oğlan,
    Niye Gönlün Olmuyor.
    ... monk of monkmountain
  9. 9.
    Yanlış önerme burçlara inanan insan süzme geri zekalıdır.
    3 -1 ... enkidu1986
  10. 10.
    Real hayata dahil tarafsız gözlem yapılınca astrolojinin gerçekten safsata olduğu ve realiteyi yansıtmadığı gerçekten görülebilir.

Mesela gerçek hayatta normalde anlasamamasi gereken zıt burçlara sahip kişiler hep daha iyi arkadaştır, evlidir falan filan. Gerçekten bu durumu herkes gozlemliyordur. Öncüler öncü olanlarla, sabitler sabit olanlarla. Değişkenler değişken olanlarla daha çok bir araya gelme eğiliminde. Zıt kutuplar birbirini çeker diyenler olacaktır.

Her neyse ben astrolojiye inanmıyorum. Çoğu şeyi saçma ve gerceklikten uzak geliyor. Çocukken inanırdım..
    ... iwantmycake