bugün

sevgili oğlak kadını jüpiterin marsla yaptığı ters açı ailevi ilişkilerinizde tersoya geleceğinizin garantisi. eğer bu günlerde kaynana, emice ziyareti yapmayı düşünüyosanız uzak durunuz. kaynanızı bir hışım anında boğazlayabilirsiniz. sağlık açısından muhteşem getirilerin olacağı bir ay..getiriler bir adet bebek olabilir. para konusunda yay burcunda seyreden venüsün yaydığı dişil enerji paranızın çoğunu makyaj ve giyime yatıracağınızın habercisi. siz siz olun pluton boğa burcunda iken dışarı çıkmayın. nitekim pluton gezegenlikten çıkarılalı beri pek bir agresif enerji yaymakta ortaya. aksiliklerin ve sakarlıkların arttığı birgün.. şeklindeki yorumlardır.
"venüs'ün ay'lan yaptığı açıda meydana gelen ekinoksik daralmanın toprak üzerindeki negatif etkisinden ve progres beşinci evin başlangıcı uranüs gezegeni ile üçgen açı meydana getirmesinden dolayı, boğa burcu erkekleri eski sevgililerine borç verirken dikkat etmelidir" tadındadır bunlar. kurduğun bağlantının amına koyim.
Yengeç
Sevgilinizin isteklerine verdiğiniz önem ve ilişkinize harcadığınız emek, sizden vazgeçememesine neden oluyor. Amirlerinizle aranızdaki gerginliğin artması, sizi moralce çökertmesin. Merak etmeyin, her şey en kısa sürede düzelecek ve siz hak ettiğinizi göreceksiniz. Finansal konularda yaşanabilecek beklenmedik gelişmeler, motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. Sakın kendinizi bırakmayın. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir.

yengeç burcu erkegi
yengec burcu erkegini kurtarma dernegi
koç: verimli çalışmalarınızla yükseleceğiniz bir dönemdesiniz.
boğa: bu gün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
ikizler: yeni planlar gündeme gelecektir. doğru adım atabilmek için çevrenizden yardım alabilirsiniz.
yengeç: kısa süren yolculuklar gündeme gelebilir.
aslan: size keyif veren konulara eğiliminiz artabilir
başak: sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir dönemdesiniz. fakat ayın yay burcuna geçmesi nedeniyle iyimserlikle bu sorumlulukların rahatça üstesinden gelebilirsiniz.
terazi: duygusal anlamda daha özverili ve esnek olmanız gereken bir dönemdesiniz.
akrep: yapılması gereken bir takım işleriniz var ve bunları bitirmek size huzur verecek.
yay: ayın kendi burçlarında olması nedeniyle iyimserliğinizin tavan yapacağı bir döneme girdiniz. bugün yine kıpır kıpırsınız.
oğlak: oldukça inatçısınız. bu inadı kırabilirseniz daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz.
kova: harcamalara dikkat. sağlığınızı da ihmal ediyorsunuz ona göre.
balık: duygusal bir döneme girmişsiniz. sizi huzursuz eden şeylerden kaçınıp ilginizi başka alanlara yöneltmelisiniz.

ertesi gün koç için yazılanlar kovaya, boğa için yazılanlar teraziye, ikizler için yazılanlar balığa, yengeç için yazılanlar aslana, başak için yazılanlar yaya, akrep için yazılanlar oğlağa yazılır. bu kısır döngü aynı cümlelerle devam eder.
bu da moral düzelten yorumu.
YENGEÇ
Allah seni yaratti, melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir bu zerafet, karizma... Sen miknatis misin nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasil basarir. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mukemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesi yengec Burcu olsun, esi bir yengec burcu olsun.Sen var ya olmazsa olmazsin. Burçlarin bas tacisin...
bütün gezegenlerin birbiriyle ne yaptığını anlatıp,son cümlede ise 3 vakite kadar kısmetin var denilen yorumlardır.
boğa çok aptaldır kendimden biliyorum ama kendiyle barışık oldugunuda söylerler fakat ben pek inanmıyorum nedeni ise zaten söyledim.
(bkz: şaçmalamak)
bu hafta biraz kırgın biraz sempatik az masum takılacaksınız.

karşınıza 174 boylarında sarışın yeşil gözlü bir kız çıkıp size hayatınızın fırsatını sunacak ama sakın kabul etmeyin.

ayrıca yıldızınız balığın üstüne oturmuş vaziyette, bu haftayı erken atlatırsanız iyi olur.
balık: çok unutkansınız, niye öyle?

kova: bildiğin leğen, lanet olsun böyle isme, başka kelime mi yoktu yani.çok ayıp çok.

oğlak: hayatınızda bazı dönüm noktaları olacak, o noktalara iyi bakın.bakın, daha iyi bakın, baktınız mı? şimdi elime bak.baktı valla.haha

yay: ben bunun kadar saçma bir burç da görmedim, yay ne lan.r'leri söyleyemeyen adam gibi, söyle bakim yayyak.oldu mu şimdi.

akrep: nalan'a çok yükleniyorlar.ne bilim biraz daha meyve ve sebze yiyerek durumu dengeleyebilir misiniz? ama yok o kilo dengelenmez be!

terazi: hile yapma, adam akıllı tartacaksan tart.yavşak olma, adam ol!

başak: başak burcu ikisi de çok iyi arkadaşlarım..ama burcu'yu başak'tan daha çok seviyorum ne yalan söyliyim.

aslan: sizinle ilgili ne sallasam bilemedim.hah buldum, aşk ve iş konusunda bir ikilem içinde bulabilirsiniz kendizi kararınızı iyi düşünün.

yengeç: alkolü artık azaltmalısınız, düz yolda bile yan yan yürüyorsunuz.başınıza her an bir iş gelebilir, başınız kanar manar sonra.

ikizler: artık annenize aynı kıyafeti giymek istemediğinizi söylemenin zamanı geldi

boğa: yılanlardan uzak dur bu ara, yılansı gece fareleri görüyorum.ayyy çok korkunç, çevrendeki bazı yakın dostların çok yakın, az itele.

koç: bugünlerde iş hayatında yeni bir dönemece girebilirsin, aşk hayatında düzlük var, sağlık otoyolda seyrediyor, para patikalı bir yol.
bilgisayar başında gazetecilerin uydurduğu saçmalık.
zaytung'un şeklini koyup yarım yarım yaran yorumlardır.

balık (20 şubat - 20 mart)
değişim niyetleri taşıdığınız alanlarda iyimser baktığınız bazı paylaşımların beklediğiniz verimi sağlamaması ileriye dönük kimi planlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir... eğer bir önceki cümleden bir şey anladıysanız cv'nizi en kısa zamanda bekliyoruz...

diğerleri için: http://www.zaytung.com/astroloji.asp?falid=98
bazı yorumlar gerçekten saçma oluyor...
neymiş hede hüde burcu kadını aldatmaktan hoslanmazmış diger burçtaki kadınların hobisi zaten aldatmak...
herhangi bir burcun özelliklerine bakıyorum da, adam yorum atmış. şöyle;

- çok akıllıdırlar, bazen de çok salakça davranışlar sergilerler.
- hiç kimseye bağlanmazlar. sevdiler mi en sadık burç olurlar.

hep bu tarzda yorumlar var. lan ben şimdi hangi birine inanayım. bi salak demiş, bi akıllı demiş vs. okuyan hep kendinden bir şeyler bulabiliyor. az risk al amk. çok salaktırlar, tarih boyunca hiçbir akıllı hareketleri görülmemiştir filan de.

kısaca doğruluk payı olmayan yorumlardır.
boş yorumlardır insanları oyalamak adına astrologlar tarafından göksel olaylara anlamalar yükleyip yorumlamak.
KOÇ ERKEKLERi DiKKAT, BU HAFTA BAŞINIZA BAZI SIKINTILAR GELEBiLiR.
aslan kadınları dikkat, lütfen aslan erkeğine aşık olun artık !
saçma sapan yorumlardır. ama nedense ilgileneni çoktur bunu da anlamak mümkün değil.
yıl olmus 2016 hala burc yorumlarını okuyanlar var la.
Burç yorumu okumak beni gerçekten rahatlatıyor. inanmaktan öte kafa dağıtmak için birebir.
" ben akrep burcuyum, sokarım" triplerine girmek için okuyorum arada. hoş oluyor.
Ben başak burcuyum realistim okuyanın beynini sikim lan yalan söyleniyor. Bir kaç manyağın işkembeden salladığı, tabi onlar venüs mars falan diyorlar yorumlardır.
yalan değil son bir haftadır kendiminkini takip ediyorum, lan acaba ne yazıyorlar hiç hayatıma dair bi şey tutturmuş olabilirler mi diye fakat durum çok içler acısı.
Sabah sabah okuduğum yoruma bakın "geçmişte yaşadığınız tutkulu ilişkiler sizin sürekli aranacak biri olmanız gerektiği anlamına gelmez" gibi bir şey. Tamam gelmesin zaten bir beklentim yok öyle bir anlama gelse bile artık eski tadını vermez, veremez.
Ayrıca tutku kim arkadaşlar?
Çok kırdık, çok kırıldık şaka bir yana artık masumiyetimi kaybettim.
Hep kötü.
Inanmadigim yorumlardir.