bugün

la vita e bella filminin müthiş sözü, anlamı derin. klasik bir 'günaydın prenses' değil *
film ise ayrı bir muhteşemdi.
yeni bir sözlük yazarımız. oy konusunda cömert birisi *. nedense eski bir yazar gibi geldi bana. o da koştursun dursun ama çabuk yorulmasın.
okuyan, oylayan, pek kıymetli bir yazar.
artı butonunu kullanmaktan hiç çekinmeyen bir yazar, bence de eski bir yazar kardeşimiz.
iyi yazmalar.
izinli ama okumaya devam ediyor. görev bilinci bu olmalı. izini alan basıp gidiyor hiç düşünmüyorlar bu sözlüğün hali nice olur diye. helal olsun amk.

görsel
ya entrylerini okudum hepsi buram buram bilgi ve kültür kokuyor ve bu yazarın entrylerimi okuyup oylaması gerçekten beni çok mutlu etti.
tşklr.
özel mesaja editle cevap veren ilginç yazar. aynı zamanda artılarken hiç üşenmiyor. okuyor mu merak ediyorum.
izinde olduğundan mesaj gönderemeyen yazardır, mevcut imkanlar dahilinde kendini ifade şekli ancak kısıtlı yaptırımlara tekabül etmektedir.*
içi bilgi dolu entrylerle sözlüğü ilim yuvasına dönüştürmeye and içmiş seri artı meleği yazar.

Eksik olmasın.
inceliklerle dolu bir yazar. hep yüzü gülsün.
la vita e bella filminde guidonun eşiyle tanışırken ilk söylediği şey.mağaralı arkadaşlar için; italyancada günaydın prenses demek.
entryleri kesinlikle dikkat çeken nadir yazarlardan olduğunu hissettirmiştir.
kavramlar üzerine felsefi tanımlarını okumak gayet keyifli.
her daim okunacak yazarlardan. buralarda olması temennisi ile...
en sevdiğim olan la vita e bella filminde asıl kahramanın aşık olduğu kadına olan ilk sözleri. günaydın piremses demek (italyancası olmayanlar için).