bugün

yolsuzluk.
şu an bu memlekette yapılmakta olan pek çok şeyin yapılması.

misal, yapılan işin kalitesinden ziyade sadece paraya odaklı iş yapan üç kağıtcı pzvnkler.

internet sağlayıcım telekom misal. beni abonemiz olun diye arayan mahluk, söylediği fiyatın içinde sabit telefon ücretinin de olduğunu ayrı fatura gelmeyeceğini söyledi. onun söylediklerini bir bir not aldım. fekat gel gör ki fatura bana söylenenlerden farklı geliyor.

kimin lan bu telekom? ulan gtler, götünüz başınız niye ayrı oynuyor? illa gidip hak mı aranacak yavşaklar. niye dediğinizle yaptığınız bir olmuyor pzvnkler?

işte bu ve bunun gibi bir sürü adi yavşak hırsız ordusunun müslümanlıkla da ahlakla da insanlıkla da ilgisi yoktur efendim. zira hepsi bit yavrusudur.

sakin filan değilim ben alın terini yiyen bir emekçiyim. hakkımı yiyenin soyu kurusun amk. bi yeterin artık.
kadınlara her türlü şiddet ve tacizde bulunan adam ne müslümandır ne insandır.
canlı bomba.
Kafa kesen El Kaide'ye destek vermek.
(bkz: bir arap ve namazdaki pislikleri)

bu adamdır kesinlikle. namaz içerisinde yaptıklarını mideniz kaldırmaz.
(bkz: elfazı küfür)
"allah'im, senin can verdigin insanlari, sana inanmiyorlar diye oldurdum. beni cennetine alip bana bakireler versene" kafasinda olan insanlar icin denilebilecek soz obegi.

edit: yahu hangi intihar bombacisi yazar arkadas eksiledi bunu, bi adim one ciksa...
kurban bayramında hayvanlara olmadık eziyetler eden vahşi yaratıkları görünce söylenen söz. *
Rus bir askerin kafasını keserken vidyoya alanlar müslüman olamaz..
istavroz çıkaran müslümana karşı söylenebilecek söz.
trabzonda papazin vurulmasi hadisesi olayindan sonra santa maria cemaati üyesi gülan kiliç in söyledigi söz öbegi.
güncel Önemli Başlıklar