1. 29.
    kadınları sevmeyebilir hatta nefret de edebilir ama bu kadar iğrenç ve ahlak dışı hatta ve hatta insanlık dışı söylemlerde bulunamaz. tiksinmiş bulunduğum yazardır.
    4 ... biryerdenbiri
  2. 28.
    kadını k*dın diye yazınca herhalde sözlükte kadın kelimesi yasaklı sanıyordum meğerse adam bilerek yazıyormus. vay be!
    ... umrumda degilsiniz
  3. 27.
    Hıdıdı hıdıdı al biççç.
    -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 26.
    Hepinizi inletecek yazar.

Gercek gibiyim. Acitirim.

O sikik iyi insan rolleriniz ve kendinizi kandirdiginiz yalanlarinizla beni sadece guldurursunuz.

M*ricler ve k*dinlar siktirsin gitsin.
    1 -7 ... bundy nin kirik kalbi 2
  5. 25.
    Şu an sarhoşum kimseyi siklemiyorum döğüşün AMK.
    -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 24.
    Hiç şüphesiz en doğru ve hatta belki de tek doğru entry'si bu olan vasat troll.
    bundy nin kirik kalbi 2
    10 -1 ... lasseisflechas
  7. 23.
    Aslında sadece kadınlara k*dın diye hitap etmesi hususu kafamı bozan yazar buraya sadece bunun için geldim.

Adam "kadın" ı bir hakaret gibi gördüğü için entrylerinde "kadın" kelimesini kullanmıyor ama şuan nefes almasının sebebi bile bir kadın.

Ne diyim, seni doğuran anaya yazık.

Neyse ne bok yerse yesin. Zaten küfürsüz iki cümle bile kuramıyor swh.

Aynen devam. Hadi eyv.
    20 -3 ... loveneverdies
  8. 22.
    Bir kaç entry okudum. Galiba kadınları sevmiyormuş onlara kin besliyormuş. Nolmuş yani kime ne aq. Mecbur mu sevmeye. Geçen gün biri de erkeklerden nefret ediyordu. Ona hiç böyle kin kusmadınız. Neden, çünkü o kadın. Pozitif ayrımını siktiklerim. Kimse kimseyi sevmek zorunda deyil sayın çok bilen bok bilenler. Evet. Teşekkürler.
    3 -6 ... baba kreyzi
  9. 21.
    bundy nin kirik kalbi 2

ooo kavga var. çekirdekleri alıp izliyorum bende.
    4 -2 ... uzay muhtari
  10. 20.
    bundy nin kirik kalbi 2
    Kadınlara köpek gibi davranmasını bilen hemcinsim helal olsun.
    2 -6 ... just millionaire