bugün

ermeni yasa tasarısına karşı acaba ben ne yapabilirim diye düşünen vatandaşın yapacagı eylemdir.
bundan sonra alacagım hiçbir malın abd patentli olmayacagına kendim adına söz verebilirim. ülkeninde şimdi bunu yapması lazım, abd mallarını toplu bir boykotla kınamak lazım.

edit; abd'nin yaptıgı her ürünün çakmasının yapıldıgını düşünürsek hiç de kötümsenmeyecek bir eylemdir.
hayallerle yaşıyor bazı insanlar ancak yapılması gereken bu.
petrol ürünü olan hiçbir şeyi kulanmamalıdır bu sözü söyleyen kişi.
yaşamasa daha hayırlı olacak insan kişisi.
amerikanın bilim ,eğitim, teknolojisi haricinde benim içinde bitmiştir.
her şeyi bırakıp sahilde bar açan adam olmaktır. yerli içki satmak gerekir. sahte olmamasına özen gösterilmelidir. *
sözde milliyetçilerin yegane sözü. ben çok duydum bu lafları. bu ülke üretim yapamıyor, sen de tutmuşsun "amerika ürünleri benim için bitmiştir" diyorsun. kendinizi bu gibi şeylerde sınırlamayın. mecbur kullanacaksın o ürünleri.
ermeni tasarısının kabulünün geri tepmeli silah olduğunu (darbeler gibi) milliyetçiliği körükleyeceğini yurdumun insanının 20-30 yılının da böyle heba edileceğini anlatır.
'budist rahip olup meditasyonla yaşayacağım.' demek daha inandırıcıdır. suyu ırmaktan içip, yumurtanı kümesten alacaksan başka. sokakta limon satan bile onların değirmenine su taşıyor- farkında olmasada-.
ardından, tez nescafe yerine rize çayı içilmeli.
vatandaş tepkisidir.
saman alevi tarzında, boykot çağrışımı yapan bir çıkıştır.

haa olur mu? bugüne kadar olmayacağını gördük.

(bkz: fransız ürünlerinin boykot edilmesi)
(bkz: israil ürünlerinin boykot edilmesi)
(bkz: danimarka ürünlerinin boykot edilmesi)

vs.
ülkesinin herşeyi kendi ürettiğini düşünen iyiniyetli bir insan düşüncesidir.

mamafih haşmetlü efendimiz, kendi ülkesinde kendi vatandaşlarına satılacak pek bi mal bırakmamıştır.
(bkz: aç kaldık desen aq)
Teorikte olabilecek lakin pratikte yapılması mümkün olmayan boykottur.

Formatlayın windows işletim sistemli bilgisayarları Yeni işletim sitemimiz finlandiya menşeiyli linux ... bilgisayarın amerika bağlıntısını * * * * düşündümde koyverin gitsin kırın bilgisayarları maksat boykot olsun * * * * * *
güncel Önemli Başlıklar