bugün

tekillik, bilinç halim ölümle parçalanıp yok olacak. yeniden dirilme gibi dinlerdeki saçmalıklar olmamak üzere. gerçekleri gerçek olduğu için kabul ediyorum. duygu, arzu, hayal ya da isteklerime hitap ettiği için değil. muhtemelen kuantum bazına kadar parçalanacak atomlarım. fiziksel anlamda yok olacağım yüksel ihtimalle. tabii bu bilincim değil, ben dediğim şeyden arta kalan bedenimi oluşturan atomlara olacak.
kıyamet kopmazsa eğer zaman makinasıyla gidip gördüm ve gelecekteki bir günümden size bahsetmek istiyorum.

aylardan ağustos günlerden cuma sirius galaksisinin kafir çocukları gri rumlar artık yolun sonuna gelmişti ve iyice azmıştı. oğlancılıktan grup oğlancılığına, zinadan uzaylı köpek tecavüzlerine felan ve allah onlara çağlar boyu unutamayacağı cezası olan türkleri uranüs merkezli samanyolu galaksisinden gönderdi siriusa o büyük uçan süpernowa silahlarının içlerinde her bir allah deyişiyle bütün evreni titreten türk gençleri ve süperötesi asker robotları duruyordu. silahları belinde kur an okuyorlardı ve onların başkomutanı sultan 5. alparslan var dı ve o da allaha yalvarıyordu allahım sen büyüksün bu zaferi bize bahşet şu gevurları sayen ve yardımınla helak edebilelim. saat tam 2 buçuktu ve alparslan emrini verdi uranyum silahlarını ateşleyin ve 1. merkez gezegene çıkartmaya başlayın. ve geliyorum başçavuş cafer geliyor emrim altında 500 robot ve 2000 türk uzay komandosuyla birinci bölgeye indim bir de ne göreyim karşımda kadın bir gri rum kadını bütün şehvetiyle bana bakıyor ağzının içinden silah çıkartıp bana sıkmaya başladı meğer beni hipnoz etmiş ibne oğlancı bir rum eriymiş ama sadık robotlarım ve yürek yemiş türk askerlerim beni son anda kurtardı ve orayı yakıp yıktı en sonunda onların rum gri generali ve kralı olan ibnesiusu tuttum ve hükümdarımız alparslanın yanına götürdüm aynı zamanda bir taraftanda gri rum generali bana asılıyor ulan ibne ben erkeğim diyom o: negüzel lan işte bizim geleneklerimiz oğlancılıktan geçer felan tabi bende çağre tükenmez arkadaki kafeste 2 tane gri rum yüzbaşısını attım aynı odaya birbirlerini küskülediler seviştiler felan ılıkgötleri son kez bayram etti derken bizim alparslan bu ibneyi serbest bıraktı ulan tarih tekerrürmü etti nedir lan. bir de tarkan ünvanını aldım vay amk ben derebeylik beklerken ufak bir ünvan verdiler lanet olsun lan. ben geri dönüyom beyler hadi zaman makinemden atladım hoop. geldim beyler tamam başka hikayelerle daha akrşınızda olacam. teşekkür ederim.
anasının amında.
sentilyon kelimesini uyduran piçin yanında. o ne orospu çocuğu.