bugün

daha da bunaltır. yapış yapış olunur. kendinden tiksinilir.
kızgın kumlardan, serin sulara atlamak gibi bir hissiyattır.
(bkz: magnum)
seks sonrası sigara etkisi.
yaprak bile kıpırdamadan bunaltan havanın birden hareketlenmesidir. önce yapraklar hışırdamaya başlar, bu olay şiddetini arttırırken evde kapı cam çarpmaya başlar dışarda ise büyük bir toz bulutu çıkar sahneye. havada, birden, uçmakta olan donunuzu görüp, balkona koşarsınız, geri kalan çamaşırları toplamak için, gök gürlemeye başlar sonra, birkaç rüzgar uğultusu ve alkış ile perde kapanır.
(şey yani sağnak yağmur başlar)
şuan itibari ile kasıla kasıla samandıra eşrafında başlamaya nazlanan yalnız çakan şimşekten gürleyen gökten anlıyorsak birazdan boşalıp orgazmı yaşıycak olandır. son titremeleri bunlar. * *

kardeşim sözlükte adamı fena yapıyo. herkes cinsellik abidesi mübarek burada. ilk görülen kuku da burda, * seksten sonraki sigarada burda. e haliyle boşalıverir tabii bu hava da, orgazm misali. heh, ben bitiresiye başladı mübarek. ben de bi sigara yakıyım bari.
yağmur habercisi küçük bir yelle başlar herşey. vücudumuza değdiği zaman tüylerimizi diken diken eder. irkiliriz bir an da, mayışmış vücudumuz canlanmasıyla. hafif hafif artmaya başlar serin esinti. derken tane tane düşer gökten rahmet melekleri. her düşüşte bir toz kaldırır yerden, kokusuna yayar etrafa. içimizi kaplayan huzurla unutturur bize bunaltan sıcakları. gökgürültüsü, şimşek ve güneş...
çaylaklıktan kurtulmak gibi bir şey. *
kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibidir.
ortalığı sel götürmüyorsa ferahlatıcı olandır.

not: dün gece maydanoza takmıştın bu gece de yağmura mı diyen yazarlara: deliyim ben. ne bakıyorsunuz bana.
kızgın kumlardan serin sulara atladığım hissini veren doğa olayı.
bünyede alkolden sonraki işkembe,denizden çıkınca içilen bira ve günün ilk sigarası hissiyatı yaratan güzel olay.
cennette de bu duyguyu sürekli yaşabilcekmiyim diye düşünmüşlüğüm vardır.
insanın huzura kavuştuğu nadir anlardır.
zaten sıcak havaya birde nem eklenince nefes almanın zorlaştığı andır.

ayrıca çok çok özür dilerim kendimi tutamıyacam.
(bkz: göz göre göre entry çalmak)
(bkz: 3 ve 9 entrylere dikkat)
(bkz: edit butonu kullanmamak)
'Aşkta yıllarca yenilgi yaşayan bir ben' e elzem olan yağmurdur.
şu günlerde izmirde büyük bir özlemle beklenendir.
şu günlerde bir gelse de ferahlasak dediğimiz yağmurdur. bu nem öldürecek hepimizi!
ertesi gün çok daha fazla nem oluşup anamızı ağlatacak olan durum.
dışarı tedbirsiz çıkılmışsa insanı donuna kadar ıslatabilir.
kendisini açmış kollarımızı beklemekteyiz. ama mümkünse o gök gürlemesin.
Gök gürlesin şimşekler çaksın, yağmurlar yağsın, ıslanalım bi güzel de. O güzelim şimşek parıltılarını izleyelim ama sessiz olanını.
bazen korkutucu.
Havanın fazla ısınması sonucu yer altında biriken suların buharlaşarak tekrar yağmur olarak düşmesidir.
güncel Önemli Başlıklar