1. 1.
    Bir çeşit tedavi yöntemi. Şu hayata güçsüz olarak gözlerini açmış, bunalıma girecek kadar düşmüş bir bünyeye özel hissettirerek güçlü kılma tekniği. Sözlük kızları için bir öneri . Che denen gerzeğin tam bir mal olduğunu kanıtlayan bir durum. Devrim kasıktan başlar ve serendip adasında günbatımı.

Cool ve farklı olmak için hatalar yapıp hayatı kararmış çok kadınla yollarımız kesişti. Çoğunu 15-20 dakikalık terapilerle kendine getirebildim. 30 dakika olsaydı o zaman bana aşık olarak tam bir arafa düşeceklerdi. Ahhhh!yolu düşenlerin uğradığı sadece kadınlara özel bir kervansarayım ben. Bende dinlenir, güçlenir ve yollarına devam ederler.

Bu kadınlardan biri natsya idi. Barda otururken sevgilisini aldarak ondan intikam almak için geldiğini anlamıştım zaten. Benim için kolay bir avdı, gereğinden bile kolay. Biraz izledim, avcılar yoktu etrafta ve masama davet ettim. Kararsız bir şekilde geldi. Ona sevgilisinin tam bir "fahiş evladı" olduğunu ve gerçek erkeklerin böyle yapmaması gerektiğini söyledim. "Ne yapmamalıydı?" Dedi. "Senin gibi seven bir kadına sebepsiz yere soğuk davranmaya başlamamalıydı" dedim. Şeytan görmüş gibi gözlerini açarak ve heyecanlı bir tonla "sen nereden biliyorsun?" Dedi. "Tekila" diye seslendim barmene. "Hadi biraz gezelim" dedim çıktım , kuyruğum gibi arkadamdan geldi. Gelmek zorunda olduğunu ikimiz de biliyoruz.

Gezdirdim kızı bir kaç saat. Yeteri kadar borçlandırdıktan sonra odama gidiyoruz diye otele gittik. Minibardan ben alman çikolatası yerken ayakta, kasıklarımı temizlettim diliyle. Sonra kovdum odadan. Ağlayarak çıkarken şöyle bir döndü baktı bana. "Neden beni böyle aşağıladın?" Dedi. "Hakettin, şimdi erkeğinin değerini daha iyi anlayacaksın. Çocuğunuz olur ve adını zero koyun" dedim. "Tamam sahip" dedi çıktı.

Adı natsya, 21 yaşında taşradan gelip moskova'da karın tokluğuna çalışan iyi eğitimli güzel bir rus kızıydı. Şimdi sevgilisiyle evlenme planları yapıyor. Jer seviştiklerinde absolute zero'nun terli kasık kokusu burnuna geliyor.

freeze you later
    3 -7 ... absolute zero
  2. 2.
    gemide filmindeki iğrençsiniz ibneler repliğini akıllara getirmiştir.
    2 ... bize de mi caylak