bugün

oktay, bugün hava yağmurlu. sen başka bir gün sula şunları.
işaretlediğim: I ve III
Cevap: Yalnız II
:’(((
En yakınını işaretle geç , kısmet .
test matematik testiyse bulunan cevaba en yakın şık doğrudur. (bkz: 4head)
insanı hüzne boğan olmayış hâli.
Kesinlikle büyük avantajdir. Soruyu tekrar çözüp doğrusunu bulma ihtimaliniz olur.
küfür edilecek şıklardır.o kadar işlem yapılıp uğraşılmıştır.bir daha dönülmesi halinde zaman kaybına yol açar.bu da başka soruların kaçırılması demektir.
paniğe gerek yoktur,f şıkkı ekleyerek sorun çözülebilir.
kahrolası bir durumdur.harcadığın zamana yazık diye düşündürtür adamı.
sık sık karşılaşıp aman yakın şeyi seçeyim bari diye çözüm üretilen durum
yaratıcılığın, bir kez daha, sistem tarafından yok sayıldığının göstergesidir. *
o halde bulunan şey cevap değildir.
(bkz: bu soru hatalı)
(bkz: bulunan cevabın sorusunun sınavda olmaması)
Elde edilen sonuc ile şıklardaki sonuclar arasinda ufak bir sapma oldugu dusunulerek bulunan sonuca en yakin sonucu gosteren şık isaretlenir ama genelde hep yanlis olur. Kendimden biliyorum.
ilkokul 1. sınıf zamanlarında ilk sınavı olduğumuz antik çağa geri gidilir ve bir arkadaşın yaptığı şey akla gelir. sözü edilen arkadaş soruyu çözmüs ve bulduğu cevabı mevcut 4 şıkta bulamamıştır. dolayısıyla son şıkkın altında e) diye bir şık ekleyip onu işaretlemiştir.
e birinci sınıftaydık yani *
(bkz: botan)
(bkz: hayatında ilk defa test çözen çocuk)
soruyu çözen öğretmense kesin şu söylenir:
-bu soru yanlış.
şıkların eksik yazılması fikrinin, beyinde şimşek hızıyla yerleşmesini sağlayan cevaptır.
öss anındaysa göte gelmek tir efenim.
(bkz: baba akü yok)
"ben nerde yanlış yaptım" sorusunu akılara getiren durumdur.az önce soruları takır takır çözen adamdan eser kalmamış yerine paranoyak,öz güvenini yitirmiş,cevabı kontrol etme şevki kırılmış bir insan halet-i ruhiyesi ortaya çıkmıştır.