1. 1.
  Hay maşallah tosunum can boğazdan gelirmiş. Severim iştahlı kızı. Bir tatlı mı söylesek ben doymadım da.
  8 -2 ... uzay muhtari
 2. 2.
  Alman panzeri gibi kızdır.
  1 ... vexillarius of theodopolis
 3. 1.
  lolcü selen vakası.
  3 ... angry engineer
 4. 4.
  ay ben salatadan başka bir şey yemem kızından daha nikah basılasıdır. kardeşim sen de sormayla zaman kaybetme söyle tatlını. kurudu kız.
  2 ... masklavi
 5. 5.
  hesabı kitlemeye çalışıyorsa s.kerler öyle kızı. yani gerçek manada söylüyorum. s.kip bırakacaksın ciddili düşünmeyeceksin.
  1 ... kerstad
 6. 6.
  muhabbet ederken bol bol geğirmesi içten bile değil, "yarasın dombili, doymadıysan söylüyim mi bi tane daha?" diyerek nezaketi elden bırakmamalıyızdır.
  3 -1 ... mastor
 7. 7.
  "sktir lan olur mu öyle şey" diyeceklerin fena yanılacakları durumdur. zamanında pizza hut zincirleri vardı bilenler bilir. ayda bir falan "sınırsız pizza" günleri düzenlerdi. o zamanın parası 10 milyon lira yani bugünün parası ile 10 lira verir yiyebildiğin kadar pizza yerdin. elde kalıp bozulacak malzemeleri değerlendirirdi kurum böylece. aç gözlü gebeşlerde gider nefislerini körertirlerdi çatlayana kadar pizza yiyerek.

  bir kere öyle gezinirken afişi görüp çılgınlık yapıp girdik bir şubesine. 4 erkek 2 kız gittik. kızlar bizim gruptan 1 erkeğin eşi ve bir diğer erkeğin sevgilisi idi. 2 sap da bizdik yani ortamdaki. neyse konu dağılmasın o kızlardan eş olan bayan arkadaş 170 cm boyunda ve en ağır zamanında 60 kilo çeken bir kız. yani yolda görsen "len bir poğaçaya doyar bu 2. poğaçayı versen çatlar gider" diyeceğin tipte ve zariflikte bir kız. ben kendi sınırlarımı aşıp ( ufak tefek birisi değilim ) 7.dilim pizzayı terleye terleye yerken bu hanımefendi 9.dilimini yiyiyordu. 7.dilim bitince ben de bitmiştim ama arkadaş 2 dilim daha yedi sonrasında. devam etse daha da yerdi emin ol.

  velhasılı biz erkekler kalıbımızla orantılı fazla yeriz zaman zaman doğrudur ama hiç ummadığın kadınlar kalıplarından beklenmeyecek performanslar sergileyebilir böyle. o yüzden "sktir lan 1 büyük yiyemez bir kerem" diye yanılmayın..
  7 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  hindiyi besleyeceksin ki yılbaşına yiyesin dedirtir.
  1 ... hgseett
 9. 9.
  evlendikten sonra duba olur.
  2 ... ultra beyaz turk
 10. 10.
  sınırsız pizza promosyonu olduğunda 21 dilim pizza yiyen biri olarak diyebilirim ki 2 litre kola içen biri hayatta 2 büyük pizza yiyemez, bana güvenin tecrübe konuşuyor.
  t: büyük ihtimalle kız değildir.
  6 ... mecburistikamet