bugün

zannedersem bulmaca çözmenin ilk kuralı.
resmin erkek veya kadın olması hiç önemli değildir.bulmaca baştan aşağıya tek bir kare boş bırakmazsızın doldurulmuşsa bile,resime sakal ve bıyık yapılmamışsa yarım iş yapılmış demektir.
ilk akla gelen top sakal veya hitler bıyığıdır.
bulmacayı cozemeyip, takılmıs bunyenin "ulan kim bu adam acaba sakalları var mıydı? sakal cizersem belki tanırım" mantıgıyla yaptıgı eylem
ibrahim tatlıses'e mutlaka yapılması gereken olay. hangi gazetede resmini görsem bıyık yapıyorum hemen. istemdışı bi de.
bulmacayı çözemiyip oldukça kastıktan sonra sıkılan insanın yaptığı bir nevi rahatlama metodudur...
-neydi lan bu kronun adı...
+bulamadınmı olm hala?
-ya kanka boşversene o beni tanıyomu?
(bkz: bunu yapan turktur dedirten olaylar)
kimsenin size bole bisi ogretmedigi halde sizin ic gudusel yaptıgınız seylerdendir...o bulmacayı cozup cozemeyecegınızle alkası yoktur dedım ya ic gudusel...bide bıyıgın yanına yanga bi ben yaparlar
genellikle bayanların bayanlar üzerinde tahribat yarattığı ve bununda bir nevi çekemezlikle bağlantılı olduğu eylem türü
bulmacayı çözmeden sonra yapmak daha mantıklıdır lakin sol alt köşedeki sanatçı sorusu boş kalabilir
BAYANLARIN ORASINA BURASINA KAMA CiZENLERE GÖRE DAHA iYi BiR DURUM.
telefonla konusurken olusan hadise
can sıkıntısından yapılan hede.
kadınların daha cok tercih edildiği,bıyık sakalın montajından sonra lan ne kadar çirkin oldu be bu diyerekten,kendi yarattıgımız o zavallı kadına ahahah diyerek gülme ile sonlanan eylem...
ismi hatırlanamayan bulmaca sorusu kisiyi uygun sakal ve bıyık kombinasyonu ile upgrade ederek ilgili kutuları ahmet kaya omer serif vb. bilinen sakallı insan isimleri ile doldurulmasını saglayan eylem
küçükken abimle yaptığımız,sonra da birbirmizinkinin kim olduğunu bilmeye çalıştığımız,genelde hep abimin kazandığı(bunda bulmacaları onun seçmesinin de etkisi olabilir) oyun...
bulmaca çözen insanların zaten vakit geçirmeye çalıştığını düşünecek olursak bulmacanın akabinde yapılması en doğal iştir. anlaşılmayan nokta şudur ki hadi gözlüğü anladık da bayanlara neden çizilir bu sakal bıyık?
sakal, bıyğın yanı sıra yanağa bir ben kondurulur.kaşların ortası birleştirilir.tüm erkek artistleri topumsu bi havaya bürüme de sözkonusudr.
her gün bulmacayı çözdükten sonra yaptığım hede.
resimdeki sanatçıyı tanınmaz hale getirebilir.

hele bıyık çizdiğiniz ünlü kişilik kel ise, osman tamburacı'nın ismi sığıyor mu diye kontrol bile edebilirsiniz.
Ayıptır.
türklere özgü bir hareket olma ihtimali yüksektir.